Fusion StereoActive Müzik Çalar

Fusion StereoActive Müzik Çalar

Fusion, Fusion StereoActive, Fusion StereoActive Müzik Çalar

Fusion yıllardır denizde kullanıma özel müzik çalarlar üretiyor. Fusion’ın en yeni modeli StereoActive Müzik Çalar.

Birkaç yıl önce MBY okuyucularının denizciliğe karşı yaklaşımını ölçmek için bir anket yapmıştık. Çoktan seçmeli bu ankette en uygun seçenek işaretleniyordu. Sorulardan biri, “Denizciliği paranın karşılığını almak bağlamında nasıl değerlendiriyorsunuz?” olmuştu. Sonuçlar incelendiğinde okuyucuların yüzde 5’inin “Paranın karşılığını çok iyi verir” seçeneğini işaretlediği görülmüştü. Bunu çok iyi hatırlamamızın asıl nedeni editörümüzün anket sonrasında yayınlanan makalesinde, “Okuyucularımızın yüzde 5’inin denizciliğin paranın karşılığını çok iyi verdiği görüşünde oldukları anlaşılıyor. Bu okuyucularımızın kano sporuyla uğraştığını kabul etmek tek seçeneğimiz” demişti. Siz de bu kategorideyseniz bu ürün tam size göre. Fusion yıllardır denizde kullanıma özel müzik çalarlar üretiyor. Sürat teknelerinden lüks yatlara kadar her şeyde kullanılmak üzere tasarlanan ürünleri çok beğeniliyor ve tutuluyor. Artık bu yelpazede çok farklı bir ürün var. Yeni Zelanda’da geliştirilmiş StereoActive; kanolar, kürek sörfleri ve botlar gibi elektrik tesisatı bulunmayan teknelerde kullanım için tasarlanmış taşınabilir bir cihaz. Çıkış gücü 40W. Bluetooth cihazları, USB ve dahili AM/FM radyo gibi kaynaklardan müzik çalabiliyor.

Fusion StereoActiveBunların hiçbiri yeni şeyler değil. Bu cihazı ilginç yapan özelliği IPx7 seviyesinde su geçirmez oluşu ve Puck-It sistemiyle tüm düz yüzeylere monte edilebiliyor olması. Bunu yaparken kanonuza, kürek sörfünüze veya farklı bir “hayat stili” aksesuarınıza bir taban parçası bağlıyorsunuz. StereoActive bu parçaya kolayca bağlanabiliyor. Büyük kauçuk tuşlara kürekle dokunarak kontrol sağlamanız mümkün, üstelik kazayla yerinden çıkarsanız dahi cihaz suda yüzebiliyor.

Oldukça yararlı bir özelliği de telefonunuzu, otomobilinizin anahtarlarını ve cüzdanınızı alacak büyüklükte sağlam ve su geçirmez bir torba olan ActiveSafe. Bu çanta cihazla taban parçası arasına takılıyor. Ayrıca bir aksiyon kamerası bağlama olanağı da sunuyor. Cihazı Garmin akıllı saatle de kontrol edebiliyorsunuz.

İletişim: dekamarine.com