Crewsaver Çocuk Can Yeleği

Crewsaver Çocuk Can Yeleği

Crewsaver Euro 100N - Çocuk Can YeleğiCrewsaver çocuklarınızın güvenliğini sağlamak için bir seri çocuk can yeleği üretiyor. Bunların en yenisi Crewsaver Euro 100N modeli.

Köpük dolgulu modelin gazla şişenlere göre belirgin avantajı çocukların bu yeleklerle kano, kürek sörfü gibi su sporlarında kullanabilmeleri yanında şişme sisteminin devreye girmesine gerek kalmadan yüzebilmelerini sağlaması. Bebek, çocuk, büyük çocuk ve junior olmak üzere dört bedende üretilen yeleklerde vazgeçilmez bacak bantları, reflektör bantlar ve iki yaşındaki çocuğunuz ne işe yaradığını anladıktan sonra hiç de sorun yaratmayacak olan düdüğün de dahil olduğu bir donanım mevcut. Eğlenceli çizgi film karakterleriyle süslü yelekler küçüklerin kullanımını kolaylaştırmayı amaçlıyor ve Oliver’ın Maceraları hikaye kitabı yelek kullanımının önemini vurgulamakta yardımcı oluyor.

Euro 100N çocuk can yelekleri markanın çocuk serisini dörde çıkarıyor, böylece tüm çocuk bedenlerine uygun yelekler sunuluyor. Bunlardan Crewfit 150N Junior adı verilen, gazla şişen açıkdeniz tipi yelek tam da ailelerini “ne kadar yolumuz kaldı” sorularıyla bıktıran çocuklar için.
Bu noktada bir ricamız olacak.

Çocuklarınızla denize çıkıyorsanız ve onlara doğru can yeleği kullanma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız siz de can yeleği takmalısınız. Tüm çocukların rengarenk can yelekleri giydiği ancak yetişkinlerin yelek kullanmadığı bir tekneden daha kötüsü olamaz. Genç beyinlere yeleklerin gerekli olmadığı mesajını bunların yalnızca çocukların kullandığı bir şey olarak göstermekten daha hızlı veremezsiniz. 50 Pound’dan başlayan fiyatlarla.
İletişim: crewsaver.com