Uzaktan kontrol uygulaması Boat Monitor

Uzaktan kontrol uygulaması Boat Monitor

Boat Monitor sayesindee sintine pompası kullanımı ve akülerin durumu gibi bilgileri bir uygulama üzerinden izleyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzdaki bir uygulamayla kullanılan Boat Monitor, size sintine pompası kullanımı (pompanın devreye girdiği bilgisini iletiyor), akülerin durumu (dört aküye kadar) gibi veriler aktarıyor ve teknenin yetkisiz kullanımı halinde bir geofence uyarısı gönderiyor.

Ayrıca kablolu ve kablosuz algılayıcılarla uyumlu olduğundan, izinsiz giriş, sıcaklık alarmları (teknede ısıtıcınız varsa çalışma durumunu izlemek için kullanışlı bir fonksiyon), sahil elektriği sensörü ve hatta nem sensörü gibi kontrol noktaları kurabiliyorsunuz. Tekneniz karada ve bir römork üzerindeyse oldukça yararlı olan bir hareket sensörü de kullanılabiliyor.

NMEA2000 uyumu sayesinde elektronik ağınızla bağlantı kurarak makine verilerini ve diğer ekranlarınızdaki bilgileri de izleyebiliyorsunuz. Fleet Monitor versiyonu birden çok tekneyi izleme olanağı da veriyor.

Tüm bu özelliklere rağmen ikna olmayanlar için, son koşu rotalarını ısrarla paylaşan Facebook arkadaşlarınızdan son seyrinizin rota izini kaydedip sosyal medyada paylaşarak intikam alabiliyorsunuz. Artık en az onlar kadar rahatsız edici olabilirsiniz, üstelik çok daha az emekle! 360 Euro’dan başlayan fiyatlarla.

İletişim: sentinelmarine.net