Fimi Island açılıyor

Fimi Island açılıyor

Göcek Adası İncirli Koyu’nda yer alan, misafirlerine bir ada deneyimi sunan Fimi Island, 29 Nisan Cuma günü sezon açılışını yapıyor.

Göcek Adası İncirli Koyu’nda yer alan Fimi Island, misafirlerine bir ada deneyimi sunuyor. Tropikal atmosferi, kristal mavisi denizi ve doğanın tüm tonlarının huzur veren harmonisiyle öne çıkan mekan 29 Nisan Cuma günü sezon açılışını yapıyor.

Müzik, kültür, sanat ve bir çok özel aktivitenin sezon boyunca misafirlerle buluşacağı Fimi Island’ın açılış haftasında Cielo, Murat Tokuz, Memo Garan, Umutcan Genç gibi isimler performanslar sergileyecek.

Akdeniz mutfağına özgü otantik tatlar ve yazı hissettiren kokteylleriyle Fimi Island gastronomi konusunda da öne çıkıyor. Mekan 8.000 m2 özel alanı ve 300 mt sahil şeridi ile Göcek’te dikkat çeken yerlerden olacak gibi görünüyor.

Özel bir ada kıyısında bulunan Fimi Island’a Muçev Marina’dan kalkan ücretsiz bot seferleri ve kişisel teknelerle ulaşım sağlanabiliyor.  Böylece yazın tekneyle bağlanılan mekan arayışında olan denizciler için de yeni bir alternatif olacak. fimiisland.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.