Hydrolift X-27 SUV

Hydrolift X-27 SUV

Norveçli tersane Hydrolift’in Motor Boat ödüllerinden Spor Tekneler kategorisine de aday gösterilen yeni modeli Hydrolift X-27 SUV, pratik ve işlevsel özelliklerle donatılmış bir tekne. 8.11 metre boyundaki model 24 derecelik gövde açısı ve iki aşamalı gövde yapısıyla her türlü deniz ve hava koşulunda güven vaat ediyor.

Kıç taraf karşılıklı oturma grupları ve yemek masasına ayrılmış. Su sporları için uygun, büyük bir yüzme platformu bulunan kıç tarafta yüzmek ve güneşlenmek için bolca alan yer alıyor. Günlük ve hafta sonu gezileri için uygun model, büyük pencerelere ve aydınlık bir kabine sahip.

Hydrolift X-27 SUV - Dümen Mahalli
Geniş, elektrikli hard-top açıldığında sanki dışarıda oturuyormuş hissi veriyor. Kabine giriş teknenin iskele tarafındaki sürgülü kapıdan yapılıyor. Dümen mahallinde 180 derece dönebilen dümenci koltuğuyla misafir koltuğu yer alıyor. Arka bölüme iste üç kişilik oturma grubu yerleştirilmiş. Koltuklar döndürüldüğünde burası beş kişinin oturabileceği bir sosyalleşme alanına dönüşüyor.

Hydrolift X-27 SUV ‘un esnek çözümlere sahip modern tasarım dili heyecan verici. Teknenin iskele yürüme yolundan geniş güneşlenme alanına sahip ön güverteye ulaşılıyor. Bu bölümün altına çift kişilik, portatif tuvaleti olan bir kamara gizlenmiş.

Tek veya çift, 600hp’ye kadar kıçtan takma makinelerle donatılabilen Hydrolıft X-27 SUV, tam yolda fabrika verilerine göre büyük makine seçeneğiyle 65 knot sürate ulaşıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 8.11m (26ft 7in)
EN 2.45m (8ft)
MAKİNELER Tek/çift kıçtan takma 600hp’ye kadar
MAKSİMUM SÜRAT 40-65 knot
FİYATI Firmayla iletişime geçiniz.
İLETİŞİM eastmarine.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.