Neel 65

Neel 65

Gelişmiş vakum infüzyon teknolojisiyle PVC köpük sandviç yapıda üretilen Neel 65; lüks, yüksek ve çok gövdeli seven müşterin talepleri doğrultusunda tasarlanmış.

Neel’in yeni amiral gemisi 65; lüks, yüksek ve çok gövdeli seven müşteri talepleri doğrultusunda Joubert-Nivelt Design tarafından tasarlanmış. Gelişmiş vakum infüzyon teknolojisiyle PVC köpük sandviç yapıda üretilen tekne, genişliği ve orta alana daha fazla dağıtılmış ağırlığıyla dengeli ve güvenli bir seyir sunuyor.

Flybridge’e çekilen dümen mahalli ve vinçlerle tekne az kişiyle bile kolaylıkla kontrol edilebiliyor. Model geniş yaşam alanlarına sahip. Havuzlukla aynı kottaki salonda mutfak, oturma alanları ve kontrol masası yer alıyor. Charter ve geniş aileler için uygun Neel 65 özel banyolu, çift kişilik altı kamaraya sahip. Bu kamaraların ikisi ana güvertede iskele ve sancağa, ikisi orta gövdeye, birer kamara da iskele ve sancak gövdeye konumlandırılmış. Gövdelerin kıç tarafı servis botu ve depolama alanı olarak ayrılmış.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy: 19.81m (65ft)
En: 13.15m (39ft 50in)
Fiyatı: Firmayla iletişime geçiniz.

İLETİŞİM: Neel Türkiye (info@neel-turkiye.comTel: 0533 465 4416)
Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.