Raymarine Cyclone Radar

Raymarine Cyclone Radar

Raymarine, denizcilerin en sert hava koşullarında ve yoğun su yollarında dahi güven içinde seyir yapmalarını sağlayacak yeni açık radar serisi Cyclone’u piyasaya sürdü. Balık tutkunlarının da avları sırasında belirgin avantajlar elde etmelerine olanak sağlayan ürün uçak kanadından ilham alınarak tasarlanmış.

İşlevsellik ve performans özelliklerinin önde tutulduğu ürün, tasarım konusunda hassas tekne sahiplerine de hitap ediyor. Sadece 33,5 cm yüksekliğendeki Cyclone, hem tekne mimarisinde daha fazla esneklik hem de farklı montaj seçeneklerine imkan tanıyor.

Sıra dışı koşullar için tasarlanan modeller, 100 knot ve üstü rüzgâr hızlarında üstün performans vaat ediyor. 60 RPM dönüş hızı, tekne tam yol süratle gitse dahi 100 farklı ARPA hedefinin 360 derecelik farkındalıkla ve doğru takibini gerçek zamanlı sağlayabiliyor.

Raymarine Cyclone Radar
Tüm Cyclone modelleri Raymarine Axiom, Axiom+, Axiom Pro ve Axiom XL çok işlevli ekranlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olabiliyor.

Üzerinde bulunan Kuş Modu ve yenilikçi algılama teknolojisiyle Cyclone, deniz kuşlarını hedeflemek için radar kazancı sunarken, deniz yığın kontrollerini akıllıca optimize ederek, balıkçılara yem balıklarını bulmada yol gösteriyor.

3, 4 ve 6ft boyutlarına sahip ürünün iki farklı performans modeli bulunuyor; 55 watt / 6kW eşdeğer magnetron performansıyla Cyclone ve 110 watt / 12kW eşdeğer magnetron performansıyla Cyclone Pro. Tüm Cyclone modelleri Raymarine Axiom, Axiom+, Axiom Pro ve Axiom XL çok işlevli ekranlarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olabiliyor. Raymarine Cyclone Radar’ın fiyatı KDV hariç 7 bin 695 Euro’dan başlıyor.

İletişim: turimpeks.com.tr