Sailaway Turkey’e yeni mağaza

Sailaway Turkey’e yeni mağaza

Sailaway Turkey - Dalaman yeni mağaza

Dalaman merkezli Sailaway Turkey, 350 metrekarelik yeni mağazasıyla Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği başta Hobie, Bic Sport, Prolimit ve Stx gibi pek çok markayı daha yakından tanımanızı sağlıyor.

Hobie, STX, Prolimit, Bic Sport, Tahe Marine, Egalis, Sic, Artistic, Zegul, Robson gibi markaların Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Sailaway Turkey yeni mağazasını açtı. Dalaman Havalimanı’na 4km uzaklıkta bulunan 350 m2 alana sahip yeni mağaza konumu itibariyle Göcek, Fethiye ve Marmaris için uğrak noktası olabilecek bir yerde bulunuyor.

Sektörde deneyimli kadrosuyla 24 yıldır hizmet veren Sailaway; rüzgar sörfü, yelken, SUP-kürek sörfü, kano, wakeboard, şişme grubu ve su üstünde yapılan diğer tüm deniz sporları dahil olmak pek çok farklı alanda hizmet veriyor. Yaş, ilgi, çevre ve hava koşulları gibi konularda doğru yönlendirme yapabilen personelleri, su sporlarına özel dış giyimden amatör ve profesyonel su sporları ekipmanlarına, geniş bir ürün yelpazesinden kendinize ve amacınıza uygun ürünler bulmanıza yardımcı oluyor.

Sailaway Turkey - Dalaman yeni mağaza
Sailaway Turkey’in 350 m2 alana sahip yeni mağazası Göcek, Fethiye ve Marmaris için uğrak noktasında.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Showroom adres: Karaçalı Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 90/A
Dalaman-Muğla
Telefon: 0 532 4638251
E-mail: info@sailawayturkey.com
Web: sailawayturkey.com