D-Marin’den özel kampanyalar

D-Marin’den özel kampanyalar

D-Marin kampanyalarD-Marin Turgutreis ve D-Marin Didim, misafirleri için hazırladıkları yeni kampanyalarla avantajlı teklifler sunuyor.

Doğu Akdeniz Çanağı’nın büyük marina zincirlerinden biri olan D-Marin, Türkiye’de bulunan D-Marin Turgutreis ve D-Marin Didim marinalarında misafirleri için yeni kampanyalar hayata geçirdi.

D-Marin, Happy Berth Days kampanyasıyla yıllık sözleşmesi bulunan misafirlerine diğer D-Marin marinalarında yedi güne kadar ücretsiz bağlama sunarken, ücretsiz sürenin ötesinde bağlamak isteyen misafirlere dört aya kadar yüzde 40 indirim uyguluyor.

D-Marin Turgutreis’den kampanyalar

D-Marin Turgutreis’in, hayata geçirdiği kampanyalar misafirlerine avantajlar sunuyor. 15 metreden küçük tekneler için olan kampanyada avantajlı fiyatlar dikkat çekiyor. 15 tekne ile sınırlı olan kampanya, 28 Şubat 2021 tarihine kadar yıllık bağlama sözleşmesi yapan misafirlere uygulanabiliyor.

Turgutreis için geçerli bir başka kampanya ise kışlamayla ilgili. 1 Ekim’den beri devam eden kışlama kampanyasında yüzde 40’lara varan indirimler sunuluyor. Kampanya 15 Mayıs’a kadar devam edecek.

Katamaran dostu kampanya

D-Marin Didim’in 10 tekne ile sınırladığı ve 28 Şubat 2021 tarihine kadar bağlama sözleşmesi imzalayan misafirlerine sunduğu Katamaran Dostu Kampanyasında ise katamaranlara özel neredeyse tek gövde bağlama fiyatına konaklama sunuyor.

Detaylı bilgi için, d-marin.com adresini ziyaret edebilirisiniz.