Spinlock Lume-On

Spinlock Lume-On

Spinlock Lume-OnBazen sadeliği ve etkinliği yönünden gerçekten dahice bir fikre rastlarsınız, işte Spinlock’ın yeni Lume-On can yeleği tam böyle bir şey.

Kendiliğinden şişen bir can yeleği giyen biri suya düştüğünde şişen bölmeler kazazedenin suda kolayca görülmesini sağlamak üzere parlak sarı renkte üretilir. Buraya kadar her şey mantıklı, ancak ya bu olay karanlıkta olursa? Bu gün ışığında kolay görülerek kazazedenin konumunun bilinmesini sağlayan parlak sarı tüpler aydınlatılmış olsa ne kadar harika olurdu, değil mi? Aynı fikirdeyseniz, Spinlock’ın sitesine bir göz atın.

Lume-On yüksek yoğunlukta LED lambalar içeren ve can yeleğinin şişme bölümlerine yapıştırılmış iki küçük yamadan oluşuyor. Yelek normal kullanımdayken yamalar içeride kalıyor.

Denize düştüğünüzde su ile aktive olan lambalar canlanıyor ve kendi küçük pillerinden aldıkları enerjiyle yanmaya başlıyor. Ancak dışarı yönde bir ışık vermek yerine içeri doğru parlayarak tüm sarı bölümü aydınlatıyorlar. Çalışma süresi iki saat olan ışıklar 14,95 Pound fiyatla satılıyor ve mevcut can yeleği lambalarının yerini almaktansa bunların yanında kullanılıyorlar. Ürünle denize adam düştü olaylarında kazazedenin daha kolay bulunması amaçlanıyor. METS fuarı jürisi ürünü takdir etmiş olmalı ki DAME ödülünü diğer bir ürünle Lume-On’a verdiler.
İletişim: Spinlock