TYBA Yacht Charter Show başlıyor

TYBA Yacht Charter Show başlıyor

TYBA Yacht Charter Show, yarın kapılarını açıyor. 3-7 Mayıs tarihleri arasında, muhteşem yatlar ve denizcilik endüstrisinin önde gelen isimleri, D-Marin Göcek’te buluşacak.

Akdeniz’in en prestijli B2B “Mavi Yolculuk” etkinliklerinden biri olan TYBA Yacht Charter Show, başlıyor. TYBA Yacht Charter Showdünya çapında yat brokerleri, charter brokerleri, yat acenteleri, filo operatörleri, yat yöneticileri ve yat sahiplerini bir araya getirerek sektördeki en yeni gelişmeleri ve en lüks yatları sergileme fırsatı sunuyor.

3-7 Mayıs tarihleri arasında, muhteşem yatlar ve denizcilik endüstrisinin önde gelen isimleri, D-Marin Göcek’te buluşacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaret etmeyi planlayan tüm ziyaretçiler için ön kayıt şartı devam ediyor.

TYBA 5. Yacht Charter Show’un bu yılki organizasyonunda, geçen yılın filosundan çok daha etkileyici bir koleksiyon sergilenecek. Sergilenen yatların çeşitliliği ve kalitesinin ziyaretçileri etkilemesi bekleniyor. Geçen yılın filosu uzunlukları 64 metreye kadar ulaşan 55’in üzerinde süper lüks yattan oluşuyordu.

Geçen yıl yabancı yatların da katılımıyla elde edilen başarının ardından, 2024 etkinliğinde daha fazla sayıda uluslararası yat yer alacak. Etkinliğin küresel cazibesinin daha da artması amaçlanıyor.

TYBA Yacht Charter Show, sektör oyuncularını yakınlaştırmaya devam ederek önemli anlaşmalara yol açıyor. Geçen yılki etkinliğe katılan 350’den fazla sektör profesyonelinin sayı olarak aşılması bekleniyor.

Bu yıl da düzenlenecek olan ve merakla beklenen Şefler Yarışması’nda katılımcı şefler Türk yemeklerini modern bir dokunuşla sunacak. Başarılı olanlar her zamanki gibi yine ödüllendirilecek. Etkinlik ayrıca bir kez daha servis ve sunum alanındaki üstün performansları ödüllendirecek.

Bu yıl ilk defa show’a eklenen En İyi Kokteyl Yarışması, yat barmenleri, yemek öncesi, yemek sonrası ve long drink olarak maharetlerini gösterecekler. www.tybachartershow.com