Dynamiq ve BLC Yachts ortaklığı

Dynamiq ve BLC Yachts ortaklığı

BLC Yachts, Monaco merkezli süper yat üreticisi DYNAMIQ ile Türkiye distribütörlüğü için anlaştığını duyurdu. BLC Yachts kurucusu Candaş Balcı, yaptığı açıklamada; “Kaliteye, yeniliğe ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla uyumlu bir marka olan DYNAMIQ ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. DYNAMIQ’ in Türkiye’de temsilciliğiyle süperyat müşterilerimize tasarım ve kaliteden ödün vermeden benzersiz bir avantaj sunmayı planlıyoruz.” dedi.

BLC Yachts kurucusu Candaş Balcı (ortada), Dynamiq CEO’su Sergei Dobroserdov (sağda)
BLC Yachts kurucusu Candaş Balcı (ortada), Dynamiq CEO’su Sergei Dobroserdov (sağda)

Dynamiq CEO’su Sergei Dobroserdov; “Candaş gibi deneyimli, enerjik ve Dynamiq’i farklı kılan özellikleri anlayan bir temsilciyi bulmak bizim için büyük mutluluk. Üretimimiz Türkiye’de olduğundan, Türk tekne sahiplerine evlerine yakınken tamamen farklı bir ürün sunmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Her iki şirket için de önemli bir adım olan bu ortaklığın Dynamiq’i 35 metre ila 65 metre segmentindeki yat üretiminde Türkiye pazarında önemli bir oyuncu haline getirmesi amaçlanıyor.

Marka şu anda modern tersanesinde 50 metrelik amiral teknesinin inşasına devam ediyor ve gelecek yeni siparişler için avantajlı fiyatlar sunuyor. blcyachts.com