Volcat 43

Volcat 43
Volant 43 - Yerleşim Planı
Volant 43 – Yerleşim Planı

Zamansız tasarımı ve fonksiyonelliğiyle dikkat çeken bir Volcat 43, ödüllü tasarımcı Baran Akalın’ın çizim masasından çıkmış bir model. Sahibine konforlu ve geniş yaşam alanları vaat eden tekne, iki farklı versiyonla sunuluyor. Maestro versiyonunda tekne sahibine ait bir süit ve özel banyolu iki çift kişilik misafir kamarası, charter versiyonunda ise dört çift kişilik misafir kamarası ile iki banyo yer alıyor.

Tekneye bir metre boya ve altı metre ene sahip hidrolik yüzme platformundan geçiliyor. Salonun girişine U şeklinde tam donanımlı mutfak konumlandırılmış. Hemen ilerisinde karşılıklı oturma gruplarının olduğu dinlenme ve yemek bölümü var. Tüm iç mekânlar modern, sade ve ferahlık hissi verecek şekilde tasarlanmış.

Flybridge’e hem kıç taraftaki hem de baş taraftaki merdivenlerle çıkılabiliyor. Geniş güneşlenme, oturma ve yemek alanlarına yer verilmiş. Standart paket olarak sunulan versiyonda, kontrol konsolu sadece bu alanda bulunuyor. Hardtop üzerine günlük ihtiyaçları karşılayacak şekilde solar paneller yerleştirilmiş. Çift 430hp Volvo IPS-600 makineyle donatılan teknenin tam yolda 26 knot sürate ulaşacağı belirtiliyor. Yeni nesil makineler yüzde 25’e varan yakıt tasarrufu sağlarken yüzde 39’a varan daha az yakıt emisyonu ve düşük gürültü/titreşim vaat ediyor.

VOLCAT 43 – TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 12,95m (42ft 5in)
EN 6.20m (20ft 4in)
MAKİNE Çift Volvo Penta IPS 600 veya IPS 400
MAKSİMUM SÜRAT 26 knot
FİYAT Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM volantyachts.com