Wedge Marine ürünleriyle güvenli demirleme

Wedge Marine ürünleriyle güvenli demirleme

Çapa ve demirler teknelerde şüphesiz en önemli güvenlik ekipmanlarının başında yer alıyor. Çapa seçerken teknenizin boyu ve ağırlığına dikkat etmesi gerekirken verimli bir kullanım için hangi zemin ve hava şartında kullanılacağınız önem kazanıyor. İşlevsel ve kullanıcı dostu demirleme ürünleri üreten Wedge Marine ’in tasarımıyla dikkat çeken yeni ürünü Wedge Çapa, her tür zeminde yüksek tutunma gücü, hız ve stabilite vaat ediyor.

Vida, somun veya benzeri hiçbir birleştirme yönteminin kullanılmadığı üründe sağlam bir yapı oluşturmak için tüm parçalar kaynağa yük bindirmeyecek şekilde montajlanmış. Farklı detaylara sahip çapanın tasarımında yer alan elips şeklindeki roll-bar, zemine dayanarak çapanın çıkarılması esnasında yardımcı olurken, çekme işlemi sırasında ırgata düşen yükü azaltıyor. Kayma takozu ilavesi yumuşak ve sert zeminlerde çapanın tarama olasılığını en aza indirgiyor. Çapa konusunda iddialı olan Wedge Marin çapanın alt bölümünde bulunun salma sayesinde zemine oturduktan sonra hava koşulları nedeniyle tekne tam tur salınım yapsa dahi kendi etrafında 360 derece dönebileceğini fakat zeminden ayrılmayacağını belirtiyor.

Standart olarak 316L paslanmaz çelikten üretilen çapaların uygulanan elektopolisaj ile birlikte daha uzun ömürlü olması sağlanıyor. Ekonomik çapa isteyen tekne sahipleri için de “sıcak daldırma galvaniz” yöntemiyle daha uygun fiyatlı çapa seçenekleri de sunulabilen Wedge Marine bünyesinde ayrıca fırdöndü, makara, bosa ve kanca gibi geniş bir demirleme ekipmanları ürün yelpazesi bulunuyor.
İLETİŞİM: wedge-marine.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.