Bavaria Vida 33

Bavaria Vida 33

Alman tersanenin kıçtan takmalı ilk “day cruiser” modeli Bavaria Vida 33; Open ve Hard-top olarak iki farklı versiyonda sunuluyor.

Alman tersanenin kıçtan takmalı ilk “day cruiser” modeli Bavaria Vida 33 ’ü suya indirdi. Ürün geliştirme ekibi tarafından tasarlanan ve dört ay gibi kısa bir süre içinde tüm süreçlerin tamamlandığı yeni model Open ve Hard-top olarak iki farklı versiyonda sunuluyor. 11 metre boyundaki model sportif gövde tasarımı ve gövdeye gömülü lombozların oluşturduğu dinamik ve zarif siluete sahip. Teknenin baş tarafı için de iki farklı tasarım opsiyonu sunuluyor: Geniş bir güneşlenme alanı bulunan baş güverte ya da altı kişinin rahatlıkla keyif sürebileceği bir lounge alanı.

Bavaria Vida 33’ün kıç tarafındaki yüzme platformu denize giriş ve çıkışları kolaylaştırıyor. Havuzlukta geniş oturma grupları ve yemek masası yer alıyor. Sancaktaki L şeklinde oturma grubu istenildiğinde birkaç küçük hamleyle kullanışlı bir güneşlenme alanına dönüşebiliyor. İskele tarafta bulunan mini-mutfak öğle yemeğinizi hazırlamak için kusursuz bir alan sunuyor.

Baş tarafta geniş bir güneşlenme alanı ya da altı kişinin rahatlıkla keyif sürebileceği, masalı bir lounge alanı arasında tercih yapılabiliyor. Teknede konaklamalı geziler için çift kişilik yatağı ve banyosu olan bir kamara da bulunuyor. Bavaria Vida 33, kıçtan takma çift 150 ile 300hp arası dört farklı makine seçeneğiyle donatılabiliyor.
İletişim: gena-yacht.com

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy 11 metre
En 3.43 metre
Deplasman 5.100 kg
Yakıt kapasitesi çift 350 litre
Su kapasitesi 200 litre
Makine Çift 150hp veya 300hp Mercruiser

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.