Whisper Power Supreme Pro Akü Şarj Cihazları

Whisper Power Supreme Pro Akü Şarj Cihazları

WhisperPower yeni Supreme Pro akü şarj cihazlarını dünyada türünün en küçük boyutlu 24V üniteleri olarak tanımlıyor. Modeller çok sessiz çalışıyor ve makine daireleri gibi performansı olumsuz etkileyebilecek ortamlarda kendini soğutabilecek güçlü fanlar kullanıyor.

Dört farklı modelde (40, 60, 80 ve 100A) sunulan Supreme Pro cihazları üç kademeli akü şarj rejimi ve farklı akü gruplarının bağımsız şarjı için üç farklı DC çıkış noktası ile tasarlanmış.

Kurşun-asitten lityum-iyona kadar farklı akü türleri için duruma özel ayarlanabilen DIP (İkili devre üstü paket) anahtarı veya bir USB bağlantısı veya dizüstü kullanılarak şarj programı seçimleri yapılabiliyor. Giriş voltajı 90-265VAC ve 50-60Hz olduğundan küresel kullanıma uygun cihazlar AC/DC voltaj ve DC akım verilerini anında görüntüleyen LCD ekranla ve ayarlanabilir aşırı veya yetersiz şarj uyarıları için AC ve DC alarm sistemiyle donatılmış.

Şarj cihazları uzaktan çıkış akımının izlenmesi ve şarj akımı girişinin ayarlanabilmesi için analog veya dijital panellere bağlanabiliyor. Başlangıç fiyatı KDV hariç 890,50 Euro.
İletişim: marintek.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.