Yeni nesil denizcilik; Neo Club

Yeni nesil denizcilik; Neo Club

Neo Sailing, tekne satın almadan her yıl teknede vakit geçirmek, tatil yapmak isteyenler için Neo Club adında yeni bir üyelik sistemi geliştirdi.

Neo Sailing bünyesindeki Neo Club üyelikleri yeni nesil bir denizcilik anlayışıyla yola çıkıyor. Sektörün yenilikçi isimlerinden Neo Sailing, son model, tam donanımlı teknelerle yelken eğitimi ve tekne kiralama hizmetlerinin yanı sıra Neo Club adındaki yeni üyelik modellerinde tekne sahibi olmadan, tekne kullanmak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuyor.

Gizem Peksarı ve Önder Taşan tarafından kurulan Neo Sailing bünyesindeki Neo Club, tekne almayı düşünen fakat operasyonuyla veya marina, bakım ve ek doğacak maliyetleriyle uğraşmak istemeyen, bir senede üç haftadan fazla tekneyi kullanamayacak olan, her sene tekne kiralaması yapan ancak hem yepyeni tekne kullanıp hem de daha düşük haftalık kiralama bedelleri ödemek isteyenler için tasarlanan bir üyelik sistemi.

Neo Sailing, denizcilere beş senelik üyeliklerle, senede üç hafta boyunca son model bir tekne kullanım hakkı veriyor. Sezonların tarihlerine göre fiyatları değişen farklı üyelik paketleri bulunuyor. Üyelik teknesi 2021 model Hanse 418, Haziran’da ilk üyeleriyle Ege ve Akdeniz sularına açıldı.

Neo Club
Neo Club, farklı sezonlarda farklı fiyatlarla paketler sunuyor.

Neo Sailing ekibinin yardımıyla tekne kullanım tarihleri için kişiselleştirilebiliyor, belirlenen tarihlerde özel olarak hazırlanması istenebiliyor. Tekne için yapılacak alışverişten, kullanım öncesi ve sonrası temizliğe kadar her bir detay düşünülüyor. Neo Sailing hakkı kullanılmadığı zamanlarda, tekne kişi adına kiraya verilebiliyor ve böylece ek gelir sağlanabiliyor.

Marina gideri, yıllık bakım, sigorta ve temizlik masrafları gibi senelik 15.000 Euro’yu bulan hizmetler için, üyelik bedeli dışında, yılda 950 Euro ödeniyor. Beş senelik üyelik ücreti alternatif sezon seçenekleriyle 12.950 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. neosailing.com

 

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.