Aston Martin AM37

Aston Martin AM37

Aston Martin AM37 - Seyir

Dünyanın en yetenekli otomobil tasarımcılarından birinin imzasını taşıyan Aston Martin AM37 nefes kesici bir güzelliğe sahip.

Geçmişte prototiple deneme seyrimiz hakkında bir yazı paylaşmıştık ve seri üretim versiyonları henüz tersane kapısından çıkmaya başlamasa da dördüncü tekne üretim aşamasında ve beşincinin inşası seneye başlıyor.

Deneme seyrimiz esnasında, tersane karbon fiber kayar havuzluk kapakları gibi karmaşık sistemlerin ince ayarlarıyla meşguldü. Geçen ayları iyi kullanan marka bu zorlu işleri çözmek yanında, gövdenin kıç kesitlerini daha çabuk kayışa geçme ve daha düz bir trimde seyir sağlayacak şekilde değiştirmiş. Bize söylendiğine göre tekne şimdi kayışa geçişte altı saniye daha çabuk ve daha küçük trim açısı sayesinde dalgaları daha kolay geçiyor.

Aston Martin AM37- HavuzlukDürüst olalım, bir Aston Martin AM37 ’yi yalnızca dinamikleri için satın almayacaksınız, bundan daha hızlı ve aynı kontrol özelliklerinde seri üretim bir RIB’i 1/10 oranda bir fiyata alabiliyorsunuz. Bir Aston Martin AM37 için bir milyon Pound civarında ödeme yapmanızın nedeni dünyanın en davetkar markalarından birinin elinden çıkmış, gerçekten özel üretilmiş ve el yapımı bir sanat eserine sahip olmanın keyfi olacaktır.

Her bir tekne Quintessence’in Whitely, Hampshire’daki atölyesinde küçük bir zanaatkar ekibi tarafından sekiz ayda üretiliyor. Sadece havuzluk bile el dikişli deri, parlak karbon dokuma ve ışıltılı paslanmaz detaylarla Riva’nın eserlerini dahi gölgede bırakan görsel bir şölen.

Aston Martin AM37 - Dümen Mahalli
Aston Martin AM37 – Dümen Mahalli

Cam dümen mahalli genel stil kadar şık. Modele özel geliştirilmiş bakım servisi sayesinde tersane dünyanın her yerinde destek hizmeti sunabiliyor.
İletişim: quintessenceyachts.com

TEKNİK ÖZELLİKLER
Tam boy 11.1m (36ft 5in)
En 3.68m (12ft 1in)
Makineler 370hp-520hp Mercury benzinli veya dizel
Maksimum hız 50kt
Fiyatı Firmayla iletişime geçiniz.