Galeon 425 HTS

Galeon 425 HTS

Polonyalı Galeon Yachts’ın Sport Cruiser serisindeki yeni modeli Galeon 425 HTS inovatif özellikleriyle öne çıkan bir tekne.

2016 yılında suya inen Galon 485 HTS’nin detayları kullanılarak geliştirilen modelin havuzluğun kıç tarafında arkalığı kaydırılarak güneşlenme alanına dönüştürülebilen bir karşılıklı oturma grubu ve yemek masası yer alıyor. Havuzluktan salona giriş cam kapıdan yapılıyor. Kapı ve camlar açıldığında salonla havuzluk tekne sahibine tek ve geniş bir kullanım alanı sunuyor. Cam veya karbon olarak tercih edilebilen tavan sunroofu, salonun açılabilen sancak ve iskele gövde camlarıyla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Her iki taraftaki geniş yan güverte yolları tekne önündeki ilave güneşlenme alanına kolay erişim sağlıyor.

Galeon 425 HTS - Havuzluk
Galeon 425 HTS – Havuzluk

Salonun girişinde iskelede aşağıya inmeden günlük işlerinizi görebileceğiniz donanımda bir mutfak, sancak tarafta U şeklinde oturma grubu ve yemek masası, hemen ileride dümen mahalli bulunuyor. Galeon 425 HTS’nin esas tam donanımlı mutfağı alt güvertede yer alıyor. Alt güverte planında vasatta tüm ene oturan bir master kamara ile başta bir misafir kamarası var. Maksimum çift 430hp makineyle donatılabilen teknede farklı makine seçenekleri de sunuluyor.
İletişim: denizyatcilik.com

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy 13.46 metre (44ft)
En 3.90 metre (12ft 9in)
Makine Çift 430hp (maksimum)
Fiyat Firmayla iletişime geçiniz.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.