Boat Show Tuzla Deniz Fuarı 2-10 Ekim’de

Boat Show Tuzla Deniz Fuarı 2-10 Ekim’de

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 2-10 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini kapılarını Viaport Marina’da açacak.

Via Fuarcılık tarafından altıncı kez organize edilecek Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 2-10 Ekim tarihleri arasında Viaport Marina’da deniz tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Uluslararası Boat Show Tuzla, sektörün en önemli markalarının dünyada ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek lansman teknelerini de ziyaretçileriyle buluşturacak.

Her bütçeye uygun tekneleri deniz üzerinde test etme imkanı veren fuarda, boyları 5 metre ile 50 metre arasında değişen 200’den fazla megayat, motoryat, yelkenli, gulet, katamaran, sürat teknesi, balıkçı teknesi, çevreci hybrid tekneler, tekne ekipman ve aksesuarları görücüye çıkacak.

Ödüllü tasarımların yanı sıra Türkiye’de ilk kez sergilenecek “Lansman Tekneleri” de Uluslararası Boat Show Tuzla’da yer alacak. Via Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Boat Show Tuzla, alışveriş, tema park eğlencesi, akvaryum macerası ve benzeri birçok etkinliği bir arada sunacak.

Fuar; üstün performanslı, şık dekorasyonlu dünyaca ünlü katamaran, megayat, motoryat ve yelkenlileri bir araya getirirken, ithal ve yerli üretim katamaran, megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, hybrid teknolojinin teknelere uygulanması, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, su sporları malzeme ve ekipmanları, eğitim kurumları, charter firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticileri, sektörün ileri gelen kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.