CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarı 1 Haziran’da başlıyor

CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarı 1 Haziran’da başlıyor

Pandemi koşulları nedeniyle bu yıl karadan deniz taşınan CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarı, 1-6 Haziran tarihleri arasında Ataköy Marina’da tekne tutkunlarını ağırlayacak.

Şubat ayında CNR Expo Fuar Merkezi’nde yapılması planlanan ve Mart’a ertelendiği halde pandemi koşulları sebebiyle gerçekleştirilemeyen CNR Avrasya Boat Show, karadan denize taşınmıştı. Fuarın, Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda 25-30 Mayıs tarihleri arasında denizde gerçekleştirilmesi bekleniyordu. Ancak koronavirüs önlemleri kapsamında kısıtlamaların devam etmesi CNR Avrasya Boat Show Denizde’nin de ertelenmesine sebep oldu.

Fuarın 1-6 Haziran tarihlerinde Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda gerçekleşmesi bekleniyor. Pozitif Fuarcılık ve YATED işbirliğinde düzenlenen fuarın ertelenme sebebi olarak devam eden hafta sonu sokağa çıkma yasağının etkili olduğu belirtildi.

CNR Holding Genel Müdürü Alkan Usta, erteleme kararıyla ilgili açıklamasında, “Öncelikle, yaşanılan bu zorlu pandemi sürecinde sizlerin ve çevrenizin iyi ve sağlıklı olduğunuzu umarız. Pandemiyle uğraştığımız bu zor günlerde bir taraftan da fuarlarımızın başarısı için süreçleri belirlemeye çalışıyoruz.

Halen uygulanmakta olan kısıtlamalar içerisinde hafta sonu sokağa çıkma yasağı sizlerin de takdir edeceği gibi bu ay yapmayı planladığımız CNR Avrasya Boat Show Denizde için ciddi bir kayıp oluşturmaktadır.

Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda ve siz değerli katılımcılarımızın hafta sonunda yapacağı ticareti düşünerek, 16 yıldır sizlerle birlikte başarıyla bu noktaya getirmiş olduğumuz CNR Avrasya Boat Show Denizde fuarımızı 1-6 Haziran 2021 tarihlerine erteleme kararı almış bulunuyoruz.” dedi.