Dingi: tek tıkla teknenizde

Dingi: tek tıkla teknenizde

Dingi, denizde sipariş vermeye imkan tanıyan ve denizde hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan yeni bir servis. Dingi, denizci ve tekne tutkunlarının, denizde ihtiyaç duydukları herhangi bir ürüne, tekneyi terk etmeden, karaya çıkmadan ve zaman harcamadan, online siparişle ulaşabilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, temel gıdalardan, deniz mahsullerine, et ve şarküteri ürünlerinden içecek ve atıştırmalıklara, yüzlerce market ürününe tek tıkla ulaşabiliyor.

Dingi’nin sağladığı avantajlar arasında, özel dijital asistan DingiMiço da var. DingiMiço, çamaşır yıkama, kuru temizleme ve balıkçı ve kasap gibi yerel esnaftan sipariş verme olanağı sağlıyor, Dingi ürün gamında henüz bulunmayan özel istekler iletilebiliyor. Denizciler, kullanıcı dostu web sitesinden seçilen ürünlerle sepetlerini oluşturduktan sonra, online ödeme avantajından yararlanabiliyor. Alınan siparişler, Kovid-19 pandemi yönergeleri doğrultusunda, hijyen kurallarına uygun hazırlanıyor. Hazırlanan siparişler; servis noktalarından her saat başı hareket eden Dingi botlarıyla kısa sürede ulaştırılıyor.

Dingi; Marmaris Hisarönü Körfezi’nde Dirsekbükü, Girneyit Koyu, Kocabahçe Koyu, Kuzbükü, Koca Ada Kuzey, Kameriye Adası, Bencik Koyu, D Maris Bay ve Sucağız Koyları’nda hizmet veriyor. Yakın zamanda daha bir çok koyda deniz tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Denizde tekneler servis hizmeti: Dingi
Dingi nasıl kullanılır? Hangi bölgelere servis veriyor?

 

5 Nisan 2021 itibariyle aktif olarak hizmet vermeye başlayan Dingi, Türkiye’deki girişim ekosistemine dahil olmak isteyen üç ortak olarak yola çıktı.2019’un son aylarında bir proje olarak şekilenmeye başlanan iş fikri, 2020 yazı boyunca yapılan Ar-Ge ve gözlem çalışmaları sonunda bu yıl hayata geçti. Teknede yaşamanın ve denizde olmanın kendine has zorluklarını ortadan kaldırmayı amaçlanan proje farklı servislerle hizmetlerini sürdürecek.

İLETİŞİM: dingi.com.tr

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.