Formula 350 Sun Sport

Formula 350 Sun Sport

Formula Boats’un Sun Sport serisindeki en büyük modeli 350; sahibine lüks ve performanslı seyirler vaat ediyor.

Havuzlukta U şeklinde oturma grubu, yemek masası ve mini-bar yer alıyor. Aşağıda donanımlı mutfağı ve banyosuyla dört kişinin rahatlıkla konaklayabileceği teknenin baş tarafında yatağa dönüşebilen V şeklinde bir oturma grubu, vasattaysa çift kişilik kamara bulunuyor. 10.67 metre boyundaki tekne çift 430hp makinelerle 55 knot maksimum sürate ulaşıyor.
Formula 350 Sun Sport isteğe göre Mercruiser, Volvo ve Ilmor’un yer aldığı farklı makine seçenekleri de tercih edilebiliyor. Uzun mesafeli seyirler için teknede 613 litrelik yakıt ve 110 litrelik bir su deposu bulunuyor.

Teknede 16.000 BTU Klima, SeaCore tuzlu su koruma sistemi, uzaktan kumandalı ve yıkama sistemli elektrikli ırgat, radar kemeri, uzatılmış yüzme platformu, tik kaplama, deniz koltuğu, paslanmaz çelik farlar, Seamark Sunbrella tüm güverteyi kaplayan kışlama örtüsü, bimini ve havuzluk kapatma camları, Vacuflush WC ve duş, sualtı mavi LED ışıklandırma, mavi LED aydınlatmalı 400W gücünde Clarion ses sistemi, usturmaça klipsleri, Raymarine Axiohm dokunmatik Chartplotter gibi çok sayıda özel opsiyon mevcut.

Amerika indirimli satış fiyatı 431 bin Dolar olan Formula 350 Sun Sport geçici süreli bir kampanyayla hemen teslim 399 bin Dolar fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Boy: 10.67 m
En: 3.28 m
Yakıt kapasitesi: 613 Litre
Su kapasitesi: 110 L
İletişim:formulaboatsturkey.com

GALERİ

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.