Galeon 560 Fly

Galeon 560 Fly

Polonyalı tersane yeni Galeon 560 FLY modeli ilk kez Miami Uluslararası Fuarı’nda sergilenmişti ve gövde ve üst binada verimli cam kullanımı dışında modeli faklı yapan dış mekan alanlarının bolluğuydu.

Yalnızca iskele taraftaki merdivenlerden erişilen havuzlukta eni 15ft 10 inçten bir anda 22 ft 4 ince yükselterek kıç güverte ve kuzine etrafındaki kullanılabilir alanı dönüştüren bir çift açılır parapet bulunuyor. Kuzinenin her iki tarafındaki sürgülü camlar alanın avantajlarını destekliyor. Bir çift alçak tabure iskele tarafta bir açık hava barı yaratıyor ve sancaktaki iki kişilik yemek alanı masa ve oturma yeri uzatmalarını kullanarak dört kişilik bir yarı-dış mekan oturma alanına dönüşüyor. Ayrıca alçak oturma yerleri ve bir ada güneşlenme alanıyla büyük bir baş güverte terası da mevcut. Yukarıda opsiyonel hard-top’lu tam boy flybridge beklenen tüm konforları sunuyor; bir bar, iki C formlu yemek alanı ve sancak baş taraftaki dümen koltuğunun karşısında bir şezlong.

Ana güvertede vasattaki salon yerden tavana camlarla harika manzaralar sunuyor ve iki kişilik alt dümenden bir kapıyla yan güverteye erişiliyor.
Alt güvertede yine büyük camlar ve muhteşem manzaralarla üç kamara ve bir çift duş bölmesi yer alıyor. Baştaki VIP özellikle aydınlık ve kıçtaki mürettebat bölümü bu boy bir tekne için çok cömert. Tam eni kullanan vasattaki master süit birkaç basamak aşağıda ve başa bakan merkezi yatağı, sancakta alçak bir koltuğu ve iskelede bir makyaj masasıyla çok şık.

İlk teknede bir çift Volvo Penta D11-725 ve düz şaftlar kullanılırken, daha büyük D13 800hp veya 900hp makine seçenekleri de mevcut.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 17,82m (58ft 6in)
EN 4,82m (15ft 10in)
MAKİNE Volvo D11-725 ile D13 900 arası
MAKSİMUM SÜRAT 32 knot
FİYAT Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM denizyatcilik.com