Greenline 58 Fly

Greenline 58 Fly

2022 sonbaharında suya indirilen Greenline’ın 58 Fly modeli Slovenyalı tersane için özellikle önemli, çünkü 48 Fly ile amiral gemisi 68 Ocean Class arasındaki boşluğu doldurmak için mükemmel bir boya sahip. Beklendiği gibi, model güneşten, sahil elektriğinden ve (hibrit formda) dizel makinelerden enerji toplayıp depolama yeteneğiyle Greenline’ın kanıtlanmış formülünü izliyor.

Günün modasına uygun olarak, havuzluk oturma grubu ön yerine cam korkuluklarla kesintisiz manzaraları izleyebileceğiniz şekilde yana bakıyor. Flybridge bu alana iyi bir koruma sağlamak için oldukça geriye uzanıyor ve yüzme platformunda bir oyuntuya yerleşmiş kıça bakan üç kişilik oturma grubu konforu arttırıyor.

Tek kotlu salon aydınlık ve iyi düzenlenmiş bir sosyal alan.
Tek kotlu salon aydınlık ve iyi düzenlenmiş bir sosyal alan.

Daha önde, pontondan gelip geçenlerden saklı konumuyla baş oturma alanı en öndeki kıça bakan koltuklar ve güneşlenme minderlerinin kenarına yerleştirilmiş bir oturma grubuyla benzer bir yaklaşım sunuyor. Flybrdige geniş dış mekân ortak alanları eklerken Greenline’ın neta, sessiz ve sürdürülebilir tekne yaklaşımının en belirgin olduğu yer olarak öne çıkıyor. Üst bina üzerindeki standart dört panele ek olarak karbon fiber T-top üzerinde yedi ekstra solar panel opsiyonunuz bulunuyor. Hibrit tahrik sistemi olmadan da, bu enerji size lityum polimer akü bankını tüm evsel sistemleri çalıştıracak ve jeneratör ve sahil elektriğine bağımlılığınızı azaltacak gücü sağlayabiliyor.

Alt güverte birçok farklı şekilde düzenlenebiliyor.
Alt güverte birçok farklı şekilde düzenlenebiliyor.

Model en son modayı birkaç farklı şeyle de yakalıyor. Açık tek kotlu ana güvertede, salonda çok geniş C formlu kuzine hâkim konumda. Denizde zengin yemekler için gerekli her şeyi sunmanın yanında insanların kuzineyi teknenin yaşam paylaşım alanı olarak görme eğilimlerini yakalıyor. Aşağıda, tam en master süit, başta VIP ve misafir kamarasından oluşan standart üç kamaralı yerleşime ek olarak, üçüncü kamaranın yerini günlük kullanım banyosu veya özel bir ofis alabiliyor, böylece siz de çoğumuzun yaptığını yaparak evden çalışabiliyorsunuz.

Ayrıca standart formda teknelerini kendileri kullananlar için ilave saklama yerleri ve mekanik oda olarak sunulan kıçta bir mürettebat kamarası seçeneği de var.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 18,20m (59ft 9in)
EN 5,12m (16ft 10in)
MAKİNE 1220-2000hp Dizel/hibrit
MAKSİMUM SÜRAT 30 knot
FİYAT 1 milyon 499 bin 700 Euro (Güncel fiyat için iletişime geçiniz.)
İLETİŞİM boranova.com.tr