Honda Honwave

Honda Honwave

Honda, Honwave serisi şişme botlarını 2021 için güncelledi. Lacivert ve kırmızının kullanıldığı yeni renkler de yenilikler arasında. Kullanım kolaylığını hedefleyen değişiklikler içinde botun üzerindeki halatların yerini alan tutamaçlar da bulunuyor. Bunlar daha temiz ve düz bir profil yaratırken halatların botu kaldırmak için kullanımının neden olduğu hasarı önlüyor.
Honda Honwave servis botu
Kürekler de botun üzerindeki taşınma yerlerinden iç tarafa alınarak tüpler üzerinde oturma yerlerinin daha konforlu olması sağlanmış. Baş taraftaki makara tüm seride kullanılarak demir ve bağlama halatının neden olduğu aşınma giderilmiş.

Yeni mandallı tahliye parçası, yerine takılırken yanlış bağlantıyı önlüyor. Böylece kullanıcının kazayla yerinden çıkarması ve bot hareket halindeyken su alması imkansız hale getirilmiş. Şişme tabanın kıç tarafındaki flapların çıkarılmasıyla performans kaybı yaşanmadan dümen dalgası azaltılmış.

Önceden olduğu gibi üç farklı güverte arasında seçim yapılabiliyor. Aralıklı ahşap taban en hafif ve söndürüldüğünde en kompakt bot seçeneğini sunuyor. Şişme V taban, derin V stilde bir gövdeyle seyir ve konforu iyileştiriyor veya daha da iyi performans ve sağlamlık için alüminyum taban seçilebiliyor.

Botlar yüksek kalite PVC ve GRP kıçaynalarla üretiliyor ve seride 2-4 metre boylar arasında 10 model bulunuyor. En büyük modelin yolcu kapasitesi yedi kişi. Tüm botlar boylarına bağlı olarak 2.3 ile 20hp arası Honda dıştan takma makinelerle eşleştirilebiliyor ve paket halinde satın alınabiliyor. Bot modelleri Anadolu Motor güvencesiyle sunuluyor.
İletişim: anadolumotormarine.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.