Jeanneau Merry Fisher 1295

Jeanneau Merry Fisher 1295

Jeanneau’nun yeni Merry Fisher amiral gemisi 41ft boya inanılmaz miktarda özellik paketliyor. Ana güverte salonunda sancakta döner bir serdümen koltuğu bulunuyor, böylece kaptan iskele tarafındaki misafirlerden ayrı kalmıyor. Daha kıçta, katlanır barla iki bölgeyi birbirine bağlayan kuzine havuzluğa tamamen açık.

Burada geniş manzaralar için büyük camlar ve ekstra havalandırma için açılır bölümler mevcut. Soğutma ve saklama görevlerinin çoğu salonun açıklığını koruyan ve tezgâh alanlarının boş kalmasını sağlayan sancak tarafa güzel entegre edilmiş bir üniteye verilmiş.

Jeanneau Merry Fisher 1295’te havuzluk yine kullanışlılığı artıran asimetrik tasarımıyla uzun L formlu bir oturma alanı ve masa kullanıyor. Bu havuzluğa iskele taraftan erişim olmaması anlamına geliyor, ancak Jeanneau bunu iskele tarafta pratik bir yan kapı ve sancakta elektrikli katlanır bir parapetle telafi ediyor. Flybridge’e çıkan merdiven de görevini yerine getiriyor ve oldukça dik tasarımıyla aşırı yer kaplamıyor.

Dıştan takma tahrik kullanımı ayrıca güverte altında geniş saklama yerleri için bol miktarda hacmin boş kalmasına yardımcı oluyor.

Daha önde, zekice merkezden kaçık konumlandırılmış üst bina sancak güvertenin genişliğini maksimuma çıkarıyor ve yandaki kaptan kapısıyla baş taraftaki mükemmel dinlenme alanına erişimi kolaylaştırıyor. Burada üçlü pruva koltukları baş tarafa kadar taşınan enin tüm avantajını kullanıyor. Kıça, üçlü güneşlenme şezlonglarına bakıyorlar ve ana kalabalıktan kaçmak isteyen altı kişiye harika bir mekân yaratıyorlar. Flybrdige’de dümenin sancak tarafında bir güneşlenme minderi için yer var, buna ek olarak iskele tarafı sarmalayan C formlu bir oturma grubu ve yine kaptanın eğlenceden kopmamasını sağlayan döner bir koltuğa yer veriliyor.

Gezi yetenekleri de baştaki master süit, buna ek iki kişilik kamara ve her ikisinde de ayrı duş bölmesi bulunan iki banyoyla çok iyi görünüyor. Ve tüm bu özelliklerine karşın, üçlü dıştan takma makine kurgusunda yeni amiral gemisi Jeanneau Merry Fisher 1295, 40kt sürate ulaşabiliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 12,41m (40ft 9in)
EN 3,80m (12ft 6in)
MAKİNE Üçlü 300hp dıştan takma makineler
MAKSİMUM SÜRAT 40 knot
FİYAT 350 bin 920 Euro (Makinesiz)
İLETİŞİM triodeniz.com