Karina Marine Group Cannes’dan ödülle dönüyor

Karina Marine Group Cannes’dan ödülle dönüyor

Denizcilik dünyasının merakla beklediği Cannes Yachting Festival, bu yıl 5-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor. İtalyan tersane Azimut Yachts’ın Türkiye temsilciliğini başarıyla sürdüren Karina Marine Group, İtalyan üretici tarafından verilen gurur verici bir ödülle fuara devam ediyor.

1989 yılından bu yana Türkiye’de yat satış firması olarak faaliyetlerini sürdüren Karina Marine Group, temsilciliğini yaptığı, prestijli İtalyan yat üreticisi Azimut Yachts’ın ev sahipliğinde tüm dünyadan ülke distribütörlerinin bir araya geldiği ödül töreninde “Best Sales Performance – Europe” ödülüyle “Yılın En Yüksek Satış Yapan Bayisi” ilan edildi. Cannes Yachting Festival’de gerçekleşen keyifli akşamda ödülü, Karina Marine Group Genel Müdürü Murat Soydaş ve ekip arkadaşları kabul ederken, her gün bir adım daha ileriye gitme hedeflerini kararlılıkla sürdüreceklerini belirtti.

Azimut Yachts bu yıl Cannes Yachting Festival’de dört dünya ve bir Avrupa prömiyeri olmak üzere tam 18 modelle yerini aldı.