Kişiselleştirilebilir usturmaça kılıfları

Kişiselleştirilebilir usturmaça kılıfları

Bolger Usturmaça Kılıfları, yeni nesil nano teknolojik kumaşları ve özel baskı tekniği sayesinde kişiselleştirilebilir tasarımlar sunuyor. Kişiye özel desen seçenekleriyle istediğiniz tasarımları kullanma imkanı bulurken teknelerinizi sürtünmelere karşı koruyor.  Deniz suyuna ve UV ışınlarına karşı dayanıklı olduğu için uzun süre kullanım imkanı sağlıyor. Teknenizi korurken, tarzınızı da yansıtacak keyifli aksesuarlar olarak dikkat çekiyorlar.

Tekne sahipleri için tek renk, kısa sürede renkleri solan havlu ve branda usturmaçalara alternatif ürünler nano teknolojiyle üretilmiş kumaş üzerine özel bir baskı teknolojisiyle uygulanması sayesinde daha geç soluyor ve uzun kullanım süreleri sunuyor.

Bolger usturmaça kılıfları, kumaşlarını Barcelona ve Real Madrid gibi takımların da üreticisi olan, tüm yeterlilik sertifikalarına sahip güvenilir bir uluslararası üreticiden tedarik ederek, baskıda kaliteli İtalyan mürekkeplerle üretiliyor. Sertifikalı usturmaça kılıfları deniz hayatına farklılık, renk getirmeyi ve tekneleri güvenle koruyabilmeyi amaçlıyor.

İLETİŞİM: thebolger.com