Lagoon Rally-2 heyecanı başlıyor

Lagoon Rally-2 heyecanı başlıyor

Lagoon Rally-2Dergimizin medya sponsoru olduğu ve Tezmarin tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Türkiye’nin en büyük katamaran rallisi Lagoon Rally-2 için geri sayım başladı.

Türkiye’nin en büyük katamaran rallisi Lagoon Rally, bu yıl da rotasını Bodrum’a çeviriyor. 8-9 ve 10 Ağustos tarihlerinde, 25 adet katamaranın katılımıyla gerçekleşecek Lagoon Rally-2 bu yıl büyük sürprizlere sahne olacak.

Güneş, eğlence ve yelkenle geçecek bu üç günde, yeni yerler keşfederken aynı zamanda Lagoon ailesinin diğer üyeleriyle tanışma imkânı sunan ve yeni dostluklar kazandıran rallinin bu yıl ilk rotası, 8 Ağustos Çarşamba günü, Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club olacak.

Lagoon Rally-2 katılımcılarını Torba bölgesi sahilinde yer alan Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club’da Ege’nin turkuaz sularıyla buluşmanın ardından happy hour, akşam yemeği ve eğlenceli aktiviteler bekliyor.

9 Ağustos Perşembe günü ise Lagoon tutkunları 16 millik keyifli rotanın ardından, Bodrum’un en özel ve Ege kıyılarının değerli yaşam projelerinden biri olan Kaplankaya’da demirleyecek. Ege’nin berrak suları ve kendine özgü doğasıyla Kaplankaya, Lagoon dostlarına benzersiz bir atmosfer sunacak.

Medya sponsorluğu dergimiz MotorBoat &Yachting Türkiye tarafından yürütülen Lagoon Rally-2 kontenjanı 25 tekneyle sınırlı olup kayıt işlemleri için www.tezmarin.com veya 0212 256 4222 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Bu arada ralliyi dergimizin sosyal medya hesaplarında tüm detaylarıyla takip edebilirsiniz.