Marmara Boat Show’a geri sayım

Marmara Boat Show’a geri sayım

Marmara Boat Show Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları ve Kamp & Karavan ve Doğa Sporları Fuarı, kapılarını 18 Eylül’de MarinTurk İstanbul City Port Pendik’te açacak.

Marmara Boat Show Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları ve Kamp & Karavan ve Doğa Sporları Fuarı, Anadolu Ekspo Fuarcılık tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği izniyle 18-26 Eylül 2021 tarihlerinde MarinTurk İstanbul City Port ev sahipliğinde deniz üzerinde gerçekleşecek. Fuar, 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Marmara Boat Show’da 50 bin lirayla 20 milyon lira arasında değişen 200’den fazla tekne sergilenecek. Fuarda, deniz tutkunları yelkenli teknelerden motoryat teknelere, sürat teknelerinden katamaranlara, botlardan marin ekipman ve aksesuarlarına kadar aradıkları ve hayalini kurdukları şeyleri bir arada bulabilecek. Deniz severler ayrıca fuarda beğendikleri tekneleri test edebilecekler.

150’nin üzerinde firmanın yeni nesil deniz araçlarını sergileyeceği fuarda, son model tekne lansmanları da gerçekleştirilecek. Ayrıca fuar, su sporları, rüzgâr sörfü, yelken eğitimleri, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

MarinTurk İstanbul City Port ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Marmara Boat Show Fuarı’nın merkezi konumu ve bilinirliğiyle binlerce ziyaretçiyi ağırlamaya hazır olduğu belirtiliyor. Açık alanda gerçekleşecek fuarda, pandemi kurallarına uygun şekilde önlemler alınacak.