rudder & moor ile maviliklere

rudder & moor ile maviliklere

Misafirlerinin farklı talep ve zevklerine cevap veren, yeni tekne charter ve tekne brokerage markası rudder & moor, Lagoon marka geniş katamaran filosuyla Fethiye ve Göcek destinasyonunda hizmet veriyor.

Temeli 1971 yılına dayanan TurOto Ford Store’un 50 yıllık deneyimiyle 2007 yılında Ankara’da kurulan Turmobil, 2020 yılında bünyesindeki hizmet çeşitliliğini genişletti. Türkiye’nin ilk online karavan kiralama hizmetini hayata geçiren Turmobil, tekne kiralama hizmetini de devreye sokarak hizmetlerine Turmobil Sailing olarak bugüne kadar devam etti.

Yolculuğuna rudder & moor olarak devam eden Turmobil Sailing, yeni markalaşma sürecinde uluslararası pazarda güçlü bir şekilde yer almayı ve Türkiye’nin tekne charter markası olarak konumlanmayı amaçlıyor.

Mavi yolculuğun bir kültür turizmi olduğu ve üst düzey müşteri memnuniyeti felsefesi üzerine kurulan rudder & moor markası, üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye’de özellikle batı ve güney sahillerinde misafirlerine bir katamaran tatili deneyimi sunuyor.

Ödüllü Lagoon marka katamaran filosu ile Fethiye ve Göcek destinasyonunda 10’dan fazla katamaranıyla Yacht Classic Otel Marinası’nda hizmet veren rudder & moor; sahip olduğu genç katamaran filosuyla konforlu bir deneyim ve izole bir tatil hizmeti sunuyor.

Fethiye Körfezi’nde, marina girişinin hemen yanında yer alan Yacht Classic Otel Marinası, 30 yat bağlama kapasiteli ve tonoz sistemli modern iskelesi, şehre 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunurken her türlü ikmal olanağını da sunuyor. Gününü tesiste geçirmek isteyen misafirler şık duşlar, havuzlar, sauna ve Türk hamamı, çamaşırhane ve internet hizmetlerinden faydalanabilecekleri gibi Mori Restoran ve Blubar’da eşsiz lezzetler tadabiliyor.

rudder & moor, butik otel konforunda nevresim ve havlu takımlarına, deniz sonrası ve güneşlenmek için pestemalara, doğaya saygılı booklet malzemelerine, bir ev mutfağı konforunda yemek ve servis takımlarına, talep edilmesi halinde playstationdan kahve makinasına, meditasyondan gün doğumu yoga seanslarına kadar uzanan geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Lagoon 40,42 4 kabinli katamaranlarında misafirlerin tercihine göre mürettebat sunulurken, arzu eden misafirlere (yeterli kaptan ehliyeti mevcut ise) kaptansız kiralama gerçekleştirebiliyor. Lagoon 46’da standart olarak kaptan, aşçı/gemici bulunurken, Lagoon 50’de ise kaptan, hostes ve aşçı/gemici ile misafirlere hizmet veriliyor.

2022 yılında KUFNER Yachts yelkenli teknelerinin ve Dolphin Catamarans gibi katamaranların da Türkiye’deki tek yetkilisi olarak distribütörlüğünü alan rudder & moor bu yeni markaların da satışını gerçekleştiriyor.

Kişiye özgü, terzi usulü hizmet anlayışının her geçen gün değerlendiğini vurgulayan rudder & moor Pazarlama Direktörü Can Topçu; “rudder & moor olarak rezervasyon sürecinden itibaren kişiselleştirilmiş her türlü talebi sağlamaya yönelik özel hizmetler sunuyoruz. Misafirlerimizin rezervasyonları sonrasında detaylı bir planlama ve hazırlık sürecini misafirlerimiz adına yönetiyoruz.

Misafirlerin tatile çıkmak istedikleri kişi sayılarına ve bütçesine göre filomuzda yer alan uygun tekne modelini ve kiralama tipini (kaptanlı/kaptansız/mürettebatlı) misafirlerimiz ile birlikte belirliyoruz. Misafirlerimiz tercihlerine göre rotalarını belirlemeye, havaalanı transferlerinden tekne alışverişlerine, concierge hizmetlerinden (restoran, beachclub rezervasyonları vb.) özel şef ve menü taleplerine, yastık seçimlerinden tatilleri boyunca kullanabilecekleri su oyuncaklarına, teknede sabah yogasından meditasyon workshoplarına kadar titizlikle her türlü detayı konuklarımızla buluşturuyoruz.” diyor.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.