Motor Boat Ödülleri 2019

Motor Boat Ödülleri 2019
Sunseeker Predator 50
Sunseeker Predator 50

Seçkin jüri üyelerimizin belirlediği Motor Boat Ödülleri’nde sınıfında kazanan tekneleri açıklıyoruz.

45FT ÜZERİ SPOR TEKNELER
Sunseeker Predator 50

Piyasa, eski Sunseekerlardan daha büyük, daha hacimli 50ft (15m) bir sportscruiser talep ediyor olabilir ancak Predator 50 bu taleplere ancak Sunseeker’ın benzersiz yöntemiyle cevap veriyor. Küpeştelerdeki dramatik kesintiler ve üst yapı ve tavandaki camlar ilgiyi hak ediyor.

Bir zamanlar sürat ve abrama becerisi öncelikler listesindeyken; şimdilerde konfor, rafinelik ve kolay kumanda öne geçiyor ve model de bu noktalarda kendini gösteriyor. Bir Bentley Continental GT gibi uzun mesafeleri lüks, rahat ve son derece konforlu yol kat etmenizi sağlıyor.

Ekstra hacim en çok vasatta tüm ene oturan master kamarada kendini gösteriyor; kamaranın tamamında tavan yüksek ve neredeyse kesintisiz gövde pencereleri harika bir manzara sunuyor.
V drive’lı bir çift 800hp dizel makine güçlü orta menzil performans, 32 knot azami sürat ve düşük süratte kontrollü manevra kabiliyeti sunuyor.
Şimdilerde müşteriler bunu talep ediyor ve Predator 50 de bunu en zarif, en kapsamlı paketle sağlıyor.
İLETİŞİM: sunseekerturkey.com

Botnia-Targa-27.2DÜMEN KÖŞKLÜ VE HAVUZLUKLU GEZİ TEKNELERİ
Botnia Targa 27.2

Botnia, tarzı tanımlayan bir seri. Aradığınız, tüm yıl boyunca sizi istediğiniz yere götürecek bir wheelhouse cruiser ise Targa açık seçeneğiniz. Karar vermeniz gereken istediğiniz boyu belirlemek.

27.2 bu harika seride son derece güzel bir yere oturuyor. Tek başına kullanabileceğiniz ve fazla bağlama masrafı çıkarmayacak kadar ufak ancak çok daha büyük bir teknenin baş edemeyeceği koşulların altından kalkabilecek kadar da büyük. Son derece sağlam fakat bir o kadar da çevik ve hassas bir performansa sahip. Blackline finişi tercih edildiğinde ise Targa’nın klasik cazibesini korurken, daha da modern bir görüntü kazanıyor.

Bu, ne kadar iyi olduğunu anlamak için tercihen fırtınalı bir havada, şiddetli dalga sağlam gövdesine çarparken kullanılması gereken bir tekne. Botnia’nın yüksek standartları düşünüldüğünde bile 27.2 sıradışı bir tekne.
İLETİŞİM: marinadeniz.com

Motor Boat Ödülleri 2019 yazımızın devamını Haziran 2019 sayımızda okuyabilirsiniz.

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.