Northstar AXIS Tender serisi Amerika pazarında 

Northstar AXIS Tender serisi Amerika pazarında 

 

Northstar, AXIS Tender serisinin ABD pazarında tanıtılması ve dağıtılması için Nautical Ventures ile anlaşma sağladı.

Üretimini Türkiye’de gerçekleştiren ve 70’in üzerinde farklı RIB modeli ile denizcilik sektörünün önde gelen ismi Northstar, AXIS Tender serisinin ABD pazarında tanıtılması ve dağıtılması için Nautical Ventures ile anlaşma sağladı. Nautical Ventures, Florida merkezli 5 farklı mağazasıyla Kuzey Amerika, Meksika ve Karayipler’e uzanan servis ağıyla hizmet veriyor. AXIS Tender serisini ürün gamlarına ekleyerek Northstar’ı Amerikan marin sektörüne tanıtıyor.

Uluslararası medyaya da yansıyan anlaşma hakkında, Nautical Ventures Group CEO’su Roger Moore, “Northstar’ı hassas üretim kalitesi ve sağlam yapısıyla biliyoruz. Ayrıntılı standart özelliklerle dolu AXIS’ler, kesinlikle çıtayı yükseltti. Geleneksel markalarla dudak uçuran fiyat etiketleri olmadan rekabet edebiliyor.” açıklamasını yaptı.

Northstar Başkanı Cengiz Arsay, “Dünyanın büyük tender distribütörlerinden olan Nautical Ventures’in AXIS botlarımızı Amerika, Meksika ve Karayipler pazarına sunmamıza en iyi şekilde yardımcı olacağına inanıyoruz. Ayrıca, diğer Avrupa markalarını Amerika’ya tanıtmadaki deneyimlerini şirketimiz için çok değerli buluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Fort Laudardale Boat Show’da sergilenmeye hazırlanan AXIS Tender modelleri standart donanımları ve fiyat etiketleriyle dikkat çekiyor. Bu yıl 61’inci kez deniz tutkunlarını bir araya getirecek FLIBS (Fort Laudardale International Boat Show) 28 Ekim – 1 Kasım 2020 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak ve Nautial Ventures Group, AXIS Tender modellerini Bahia Fuar Alanı’nda sergileyecek.