Numarine gün sayıyor

Numarine gün sayıyor

Numarine 37XP 'nin ilk gövdesi satıldı.
Numarine bu yıl suya indirmeyi planladığı yeni modeli Numarine 37XP ’nin satışını gerçekleştirdi. XP serisinin tüm detaylarını taşıyan model geliştirilmiş özelliklere sahip. Tersane yeni modelle birlikte Explorer yat filosunu genişletmeye devam ediyor.

İç tasarımı Hot Lab tarafından yapılan yat, devasa açılı pencereleri ve güçlü görünümüyle dikkat çekiyor. Göze çarpan özeliklerden bir diğeriyse modeldeki cam kullanımının önceki modellere göre daha etkileyici olması. Ana güverte salonu ve kabinler büyük pencerelerden yararlanıp güneş ışığıyla doluyor. Kıç taraftaki beach club’da bir yüzme platformu ve su seviyesinde bir iç salon bulunuyor. Master suitin yanı sıra alt güvertede dört misafir kamarası ile bir yardımcı kamarası bulunuyor.

Çift MAN D2868 L425 800bhp makineyle donatılan model tam yolda maksimum 14 knot sürate ulaşabiliyor. RINA sınırsız navigasyon sertifikasıyla transatlantik kabiliyete ve bu sınıftaki dünyanın en iyi keşif yatlarıyla eşit olan 8 knot süratte 6 bin deniz mili menzile sahip.

Numarine ayrıca henüz satılmamış iki 37XP gövdesinin üzerinde çalışıyor.
İLETİŞİM: numarine.com