Ödüllü İtalyan Pardo Yachts Türkiye’de

Ödüllü İtalyan Pardo Yachts Türkiye’de

Pardo Yachts - Modeller

1973 yılından beri İtalya’da tekne üreten Cantiere del Pardo’nun zarif ve ödüllü markası Pardo Yachts, Tezmarin distribütörlüğünde Türkiye’ye geldi.

Pardo Yachts; yaklaşık 50 yıllık deneyimi olan ve günümüze kadar 4 binden fazla tekne üreten İtalyan tersane Cantiere del Pardo tarafından 2016 yılında doğdu. Yeni teknolojilere yatırım yapan, yeni modeller geliştirmeye ve müşteri hizmetlerini iyileştirmeye yönelik çalışmalarda bulunan tersanenin yeni markası tasarımda kalite, lüks ve performansı bir arada sunuyor. 50, 43 ve 38 olarak üç farklı modeli bulunan Pardo Yachts’ın suya inen her teknesi birbirinden farklı çünkü tersane istek üzerine kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Markayı yakından tanıyanlar ve takip edenler bu detayları zaten biliyor. Yeni olan haberse bu zarif İtalyan markası Pardo Yachts’ın Türkiye’ye Tezmarin güvencesiyle gelecek olması. Birbirinden farklı kategorilerde dünyanın en köklü ve prestijli 12 ayrı markasının Türkiye’deki resmi distribütörlüğünü 24 yıldır büyük bir başarıyla sürdüren Tezmarin, Pardo Yachts’ı da markalarının arasına kattı.

1996 yılından bu yana dünyanın en prestijli markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerinde profesyonelce hizmet sunmaya devam eden Tezmarin CEO’su Vedat Tezman “Dünya genelinde her bir modeli ödülle taçlandırılmış yeni İtalyan markamız Pardo Yachts’ın Türkiye distribütörlüğünü almış olmaktan gurur duyuyor, yeni markamızı bu tecrübe, kalite ve güvenle Türkiye’de en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz” dedi.

Pardo Yachts - Tersane üretim hattı
Pardo Yachts – Tersane

BAŞARILI MODELLER

Pardo 43 ve Pardo 50’nin gördüğü ilgiden sonra tersane Pardo 38’i suya indirdi. Pardo Yachts’ın Türkiye’ye gelecek ilk model olan Pardo 38, İtalya’da her yıl seçilen ‘Barco dell’anno 2019’un ve ‘Powerboat of the year 2020’nin sahibi. Güverte üzerinde rahat ve güvenli dolaşma imkanı sağlayan T-Top model, istenildiğinde baş taraftaki dinlenme alanını kaplayan elektrikli bir biminiyle donatılabiliyor.

Zuccheri Yacht Design tarafından tasarlanan model iki farklı yerleşim planıyla sunuluyor. Standartta çift kişilik bir kamara ve ayrı duş/tuvalet ile sunulan modelde istenirse iki tek kişilik yatağa sahip ikinci bir kamara alternatifi de mevcut.
İLETİŞİM: tezmarin.com