Rau 770 Moana

Rau 770 Moana

İzmir merkezli RAU Yachts, 1965 yılından bu yana endüstriyel sektörlerde kazandığı deneyimi, ürettiği AB standartlarına uygun ve ulaşılabilir fiyatlara sahip modelleriyle deniz tutkunlarıyla buluşturuyor. 7,70 metre boyundaki RAU 770 Cruiser; günlük ve hafta sonu konaklamalı geziler için uygun bir model. Teknenin dizaynında klasik ve İskandinav tasarım hatlarının yanında modern ve sportif bir çizgi kullanılmış.

Rau 770 Moana - Salon

Teknenin havuzluğunda hem dinlenme hem yemek yemek hem de balık tutmak için çok yönlü, geniş ve ferah bir alan yaratılmış. Havuzluktan salona geçildiğinde 360 derece görüş sağlayan camlarla içerinin gün ışığından bolca yararlanması sağlanmış. Geniş dümenci konsolu seçeneğiyle istenilen ölçülerde balık bulucu ve GPS gibi ekipmanların bağlanmasına imkân tanınıyor. Salonda yemek masasının oturma yüksekliğine indirilmesi ve ek minderlerle burası bir kişinin konaklayabileceği şekilde düzenlenebiliyor. Aşağıda çift kişilik bir kamarayla tuvalet yer alıyor. Tüm alanlarda tavan yüksekliği ideal boyutta. İç mekanlarda standart olarak halıyla sunulan Moana 770’de isteğe göre yapay tik veya marin parke seçenekleri de tercih edilebiliyor.

Baş tarafta yüksek vardavela ve basamak özelliği sayesinde tekne önden kolayca yanaşma yapabilirken, seyir sırasında güven veriyor. Baş tarafa yerleştirilen minderlerle burada geniş bir güneşlenme alanı oluşturulabiliyor. Havuzluk istenirse sürgülü tente opsiyonuyla kapatılabiliyor. Moana 770, 250hp’ye kadar dıştan takmalı tek veya çift 115hp makine seçenekleriyle donatılabiliyor.

Makine ve teknolojik ekipman harici tümüyle yerli üretim olan modelin, yaşanılan yurtdışı talep yoğunluğu nedeniyle 2022 yaz sezonu sonrasında yerli piyasa için alternatif ve ekonomik çözümlerle iç piyasada yer alması planlanıyor. Genç ve dinamik kadrosuyla üretimlerini sürdüren Rau Yachts, 2024 yılına kadar farklı şehirlerde ve marinalarda seri üretim modelleriyle yer alıp, hızlı ve çözüm odaklı satış sonrası ekipleriyle tekne tutkunlarına hizmet vermeyi amaçlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER
TAM BOY 7.70m (25ft 3in)
EN 2.85m (9ft 4in)
MAKİNELER 250hp’ye kadar tek veya çift 115hp dıştan takma
FİYATI Firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM rauyachts.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.