Teos Marina Southampton Boat Show’da

Teos Marina Southampton Boat Show’da

Teos Marina, 6-25 Eylül arası düzenlenecek İngiltere’nin en büyük tekne fuarı olan Southampton Boat Show’da ülkemizi deniz turizmi elçisi olarak temsil edecek.

İngiltere’nin en büyük tekne fuarı olan Southampton Boat Show her yıl eylül ayında Mayflower Park’ta tanıtım amacıyla kurulan marinada düzenleniyor. 16-25 Eylül arası düzenlenecek fuarda bu yıl Türkiye’den tek katılımcı marina Teos Marina olacak.

Özellikle İngiliz yatçıların her yıl akın ettiği uluslararası fuarda en son inovasyonlar, dünya çapındaki sektörel firmaların tanıtımları ve yat sahiplerine özel interaktif etkinlikler yer alacak. Rekreasyonel yatçılık ve marina sektörünün uluslararası paydaşlarının bir araya geleceği Southampton Boat Show’da yer alacak olan Teos Marina’nın Genel Müdürü Faruk Günlü bu yılki fuar katılımı hakkında açıklamalarda bulundu.

Teos Marina
Teos Marina Genel Müdürü Faruk Günlü

“Teos Marina’nın eylül ayında düzenlenecek olan 2022 Southampton Boat Show’a THYA (The Yacht Harbour Association) çatısı altında katılmasıyla ülkemiz ve bölgemizin tanıtımının yanında marinamız hizmetlerinin yurt dışında da en üst seviyede tanıtımı için çalışıyor olacağız. Fuarda rekreasyonel yatçılık ve marina sektöründen uluslararası çok sayıda firma ürün ve hizmetleriyle yer alacak.

Bu fuarda son kullanıcıların yanında diğer firmalarla da işbirliği fırsatlarını görüşüp değerlendireceğiz. Denizcilik sektörünün sunduğu hemen her şeyi Southampton Boat Show’da bulmak mümkün. İngiltere ve diğer yurt dışında düzenlenecek yatçılık fuarlarına da katılarak global pazardan da pay almak istiyoruz.” dedi.

Günlü, “Katıldığımız birçok fuarda C2C’yi hedeflerken, bu fuarda özellikle B2B network’ümüzü genişletmeye çabalayacağız. Uluslararası fuarlarda yer almak suretiyle hem marinamızın tanıtımını yapmayı hem de B2B iş modellerini uygulayarak yurtdışı pazarında yeni fırsatlar elde etmeyi hedefliyoruz. Ocak 2023’te DTB çatısı altında Düsseldorf Boat Show’a da katılacağız.

Uluslararası fuarlarda yalnızca Teos Marina’nın değil, destinasyon olarak marinamızın bulunduğu Sığacık, Seferihisar bölgelerinin de tanıtımını yapıyor olmaktan memnuniyet duyacağız. Temsilciliklerini yürüttüğüm Cruising Association, Little Ship Club, Swedish Cruising Association, Kreuzer Abteilung ve Trans Ocean kulüp ve derneklerine üye fuar katılımcısı yabancı yatçıların orta ve uzun vadede marinamızla ilgili olumlu görüş ve izlenimlerini dernek içi toplantı ve etkinliklerde birbirleriyle paylaşacak olmalarını önemsiyoruz.” dedi.

16-25 Eylül arası düzenlenecek olan 2022 Southampton Boat Show’a katılacak olanlar, Teos Marina’yı TYHA ‘nın J150 numaralı stant, 7A-7B panelinde ziyaret edebilirler.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.