Tezmarin, en iyi Beneteau ve Lagoon bayisi

Tezmarin, en iyi Beneteau ve Lagoon bayisi

Tezmarin, temsil ettiği Beneteau ve Lagoon Catamarans markalarının 2021 yılındaki en başarılı bayisi oldu.

Tezmarin, 2021 yılında temsil ettiği Beneteau ve Lagoon Catamarans markalarında çeşitli başarılara imza attı. Tezmarin ilk olarak Beneteau Bayi Toplantısı’ndan ödüllerle döndü. Beneteau Bayi Toplantısı bu yıl, 1-2 Temmuz 2021 tarihlerinde Barcelona’da düzenlendi. Pandemi sebebiyle zorlu geçen bir yılın daha ardından, toplantıda 2022 hedeflerinin görüşüldü ve piyasaya sürülecek yeni modeller tanıtıldı. Toplantıya, dünya genelindeki tüm Beneteau bayileri katıldı.

Barcelona’da yapılan toplantıda aynı zamanda yıllık satış performansı değerlendirmesiyle en başarılı satış performansını gösteren bayilere ödülleri takdim edildi. Tezmarin, 2021 yılını da başarılı geçirerek, dört farklı kategoride ödül aldı. Tezmarin “Beneteau Yelkenli Tekne Satışında Dünya Birincisi, Beneteau Motoryat Satışında Dünya Birincisi, Tüm Kategorilerde Dünya Birincisi ve Group Beneteau’nun Tüm Markalarını Satan Bayileri Arasında Dünya Birincisi” ödüllerine layık görüldü.

Tezmarin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ralf Tezman: “Her zamankinden zorlu geçen bu yıl da, tüm ülkeler arasından dünyanın en çok satan Beneteau bayisi olarak bu prestijli ödülleri almak gurur verici. Tüm ekibimizi ve başarılarımıza katkı sağlayan herkesi kutluyor, bu haberi sizlerle paylaşmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Tezmarin Genel Müdürü Bilge Hergüner, Tezmarin’in başarısını şu sözlerle ifade etti: “2021 yılı hedefimiz elbette pandeminin şoku ve etkisiyle satışları korumak, tekneleri zamanında teslim etmek ve müşteri memnuniyetini korumaktı.

Ancak hedefimizin çok üzerinde satış adetlerine ulaştık, tekneleri çok iyi öngörü ve planlamayla ve gerektiğinde alternatifli çözümlerle beklenenin çok altında gecikmelerle ya da gecikme olmadan teslim ettik. Müşterilerimizle daha yakından ve sürekli iletişimle süreci birlikte tamamladık ve müşteri memnuniyetini artırdık. 2022 hedefleri de artan taleplere cevap verebilmek, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini daha da üst seviyeye çıkarmaktır.”

Tezmarin, çatısı altında bulundurduğu Lagoon Catamarans markası adına da başarılı bir yıl geçirdi. Tezmarin Lagoon Catamarans’ın 2021 yılında da dünyadaki tüm bayileri arasından en iyi satış performansını göstererek “Dünyanın En İyi Lagoon Bayisi” ödülüne layık görüldü. www.tezmarin.com