Williams Dieseljet 415

Williams Dieseljet 415

Williams, dizel makineye sahip ilk botu olan 515’in ardından hızla seriyi genişletti. Dizel makineyle donatılmış bir botun avantajı, ana tekneyle aynı yakıtı kullanması. Bu, 4m’den biraz uzun ve 850kg ağırlığındaki yepyeni 415 Dieseljet serisinin en ufak modeli ve hedef kitlesi 25m (82ft) ve üzerindeki tekneler.

Bot, çeviklik, sürat ve vaadedilen 35 knot sürat için su jetiyle eşleştirilen 110hp Yanmar makineyle donatılmış.

Standart fiyata özel gövde, tüp ve kalıp renk seçeneklerinin yanı sıra su altı aydınlatma, tatlı su duşu, Fusion ses sistemi ve biminin dahil olduğu opsiyon listesi sunuyor. Elektronik harita, krom çapa gibi aksesuarlar Williams Dieseljet 415’in ana tekneden bağımsız günlük seyirler yaparak, daha zor girilen bölgelere ulaşmasını sağlıyor. Williams’ın cazibesi bir servis botundan ziyade ufak bir tekne gibi olması.

Her zaman olduğu gibi, Williams’ın ayrıntılara gösterdiği özen, tüplerin üzerindeki yerleşik basamaklar, açılır koç boynuzları, koltuk tabanlarındaki tutma halkaları ve kalıplanmış saklama dolapları gibi özelliklerde göz kamaştırıyor. Williams Dieseljet 415, Oxfordshire merkezli Williams’dan kaliteli bir ürün daha.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TAM BOY 4.12m (13ft 5in)
EN 2m (6ft 6in)
MAKİNE Yanmar 4JH 110hp
MAKSİMUM SÜRAT 35 knot
FİYATI 54 bin 630 Pound (Güncel fiyat için firmayla iletişime geçiniz.)
İLETİŞİM: karina.com.tr