X-Power 33C, Best of Boats ödüllerine aday

X-Power 33C, Best of Boats ödüllerine aday

X-Yachts X-Power 33C - Best of Boats ödülleriX-Yachts’ın yeni motoryatı X-Power 33C, Avrupa’nın önemli motorbot ödülleri arasında sayılan Best of Boats’da Yılın En İyi Eğlence (Best for Fun) teknesi kategorisinde aday gösterildi.

2014 yılından beri düzenlenen Best of Boats ödülleri, “En iyi başlangıç teknesi“, “En iyi sportif balıkçı teknesi“, “En iyi aile teknesi“, “En iyi eğlence teknesi“, “En iyi gezi teknesi” olmak üzere beş farklı kategoride düzenleniyor.

X-Power 33C’nin yarıştığı “En iyi eğlence teknesi” kategorisinde modelin rakipleri arasında De Antonio 50, Saxdor 320, Teknorib Pirelli 35, Waterdream 52 Colifornia bulunuyor.

15 kişiden oluşan özel jüri tarafından kazananın belirleneceği yarışmanın sonuçları 11 Kasım 2021’de Berlin’de açıklanacak.

X-Yachts’larla aynı strateji doğrultusunda üretilen 33 feet’lik motorbot, suda hızlı ve güvenli olmasının yanında yenilikçi tasarımıyla da dikkat çekiyor. Seyir deneyimini pürüzsüz ve zarif hale getiren patentli petestep® tasarımlı gövdeyle üretilen içten takma motorlu teknenin; sürüş paneliyle entegre navigasyon ve işletim sistemi sayesinde pilotaj “sezgisel” olacak ve kullanıcı kılavuzuna ihtiyacı ortadan kaldırarak herkesin tekneyi tamamen güvenli bir şekilde kullanmasını sağlıyor.

İçten takma tek 320hp’lik Yanmar makineyle donatılan X-Power 33C motoryat, tercihe göre 350 ve 370hp’lik makine seçenekleriyle de sunuluyor. İLETİŞİM: bestofboats.com

X-POWER 33C – TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Boy: 10.2 metre
En: 3.1 metre
Su çekimi: 1.2 metre
Deplasman: 4 ton
Makine: 320, 350, 370hp Yanmar 8LV
Yakıt kapasitesi: 380 litre
Temiz su kapasitesi: 100 litre
Pis su kapasitesi: 100 litre
İletişim: X-Yachts Türkiye

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.