X-Yachts’ın tercihi Sunbrella

X-Yachts’ın tercihi Sunbrella

X-Yachts, ilk sürat teknesi olan 10 metrelik X-Power 33C’yi denizcilerin beğenisine sundu. Danimarkalı üretici bu teknesinde tekstil seçimini Sunbrella®‘dan yana kullandı.

40 yılı aşkın tecrübesiyle yüksek performanslı yelkenli tekneler üreten X-Yachts, ilk sürat teknesi olan 10 metrelik X-Power 33C’yi denizcilerin beğenisine sundu. Danimarkalı üretici bu teknesinde yüksek teknoloji kullanılırken, tekstil seçimini Sunbrella®‘dan yana kullandı.

X-Power 33C’nin koltuklarının tüm döşemelerinde Sunbrella’nın sentetik deri koleksiyonu Horizon tercih edildi. Horizon’un oturma alanlarında hem konforlu hem de lüks görüntüsü, teknenin metal ve ahşap stiliyle estetik bir uyum sağlaması seçim için önemli kriterleri oluşturdu.

X-Power’un şef tasarımcısı Kristoffer Jensen, “X-Power 33C’de deri bir görüntü istedik, kalitesi, dayanıklılığı ve dış mekanda tüm yıl dayanması sebebiyle Sunbrella Hoziron kumaşını tercih ettik.” dedi.

Sunbrella® Horizon, mühendislik ürünü bir sentetik deri, stil ve konforla, denizdeki yüksek performansı temsil ediyor. Kendini ispat etmiş dayanıklığı, mikrobiyal pembe lekelenmeye karşı direnci, dört taraflı gerilme özelliğinin yanı sıra ultra yumuşak dokusuyla pek çok teknenin tercih oluyor. sunbrella.com

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.