Absolute 56 Fly

Absolute 56 Fly

Absolute’un 17,64 metre boya sahip yeni modeli 56 Fly, kendini kanıtlamış konfor ve ince tasarım öğelerinin yanı sıra sunduğu yenilikler ve işlevsellikle tam da bu İtalyan tersaneden beklenilen özellikte bir tekne olmuş.

Güverte katında açık parampetler, kesilmiş küpeşteler ve aynada kapılarındaki transparan paneller görüşü artırıyor. Geniş indirilir yan pencereler de güverte katındaki salonu açmaya ve oturma bölümünün bolca hava almasına yardımcı oluyor.

Kıçtaki mutfak modüler havuzluğa ve flybridge’e yemek ve içki servisini kolaylaştıracak şekilde, iyi yerleştirilmiş. Üst kattaki sabit tavana donatılan güneş panelleri, kara elektrik bağlantısından uzak kalınan uzun seyirlerde dizel jeneratörlere bağımlılığı azaltıyor.

Alışılmadık alt güverte yerleşimi de aynı derecede dikkat çekici. Başta derin pencereleri, gömme dolabın bulunduğu giyinme bölümü ve uzunlamasına yerleştirilen pencereleriyle pruvanın gerisinde geniş bir master kamara yer alıyor. Ayrıca vasatta tüm ene oturan VIP kamaranın yanı sıra sancakta bir ikiz kamara ve kıçta çift kişilik bir mürettebat kamarası bulunuyor.

Çift Volvo Penta IPS800 makinelerle donatılan modelin uzun mesafeli seyirler için 2 bin 600 litrelik yakıt kapasitesi var.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ΤΑΜ ΒΟΥ 17.64m (57ft 10in)
EN 4.79m (15ft 9in)
MAKİNELER çift Volvo Penta D8-IPS800
MAKSİMUM SÜRAT 35 knot
FİYAT için firmayla iletişime geçiniz
İLETİŞİM denizyatcilik.com