Ayın ürünü: Bestway Hydro Force Şişme Kano

Ayın ürünü: Bestway Hydro Force Şişme Kano
Şime Kano Hydro - İki Kişilik
Şime Kano Hydro – İki Kişilik

Temmuz ayında “Eastmarine ile Ayın Ürünü”, yazın eğlencesi olacak, Bestway Hydro Force Şişme Kano. Hem tek kişilik hem de çift kişilik iki modeli bulunan şişme kanoların birinci sınıf kaplamalı naylonu, delinmeye, UV ışınlarına, yağa ve suya dayanıklı. Tek kişilik kanonun şişirilmiş boyutu 280cm x 86cm, çift kişilik kanonun şişirilmiş boyutu ise 330cm x 86cm. Tek kişilik kano 130, çift kişilik ise 200kg’ye kadar taşıyabiliyor. Tek kişilik kano bir, çift kişilik ise iki adet 218 cm çift kanatlı alüminyum kanatçığa sahip.

Çıkarılabilir kanatçıklar sürati ve kontrolü en üst düzeye çıkarıyor. İki modelde de ayarlanabilir koltukların arkasında su geçirmez saklama bölmeleri yer alıyor. Kanolarda kürek çekerken eşyaları güvende tutmak için çıkarılabilir bir çanta da mevcut. Küreklerinizi güvenli bir şekilde yerinde tutmak için kürek klipsleri bulunuyor. Her iki model de mekanik manometreli Air Hammer el pompası ve çift kanatlı kürekle geliyor.

Eastmarine ile Ayın Ürünü” projemiz kapsamında, Bestway Hydro Force Ventura Şişme Kanolar, Motor Boat & Yachting okuyucuları ve takipçilerine çok özel bir fiyatla sunuluyor. Tek kişilik kano, 10.700 TL yerine 6.420 TL. Çift kişilik kano ise 12.150 TL yerine 7.290 TL.

İhtiyacınız olan ürüne sahip olmak için yapmanız gereken eastmarine.com.tr’ye üye olup, sepete ekledikten sonra “MBYTMZ” koduyla satın alabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanyayı kaçırmayın!