Azimut Verve 47

Azimut Verve 47

İtalyan tersanenin Amerikalı tekne mimarı Michael Peters tarafından tasarlanan yeni modeli Azimut Verve 47; sahibine sürat, konfor ve güven vaat ediyor.

Derin V şeklinde kademeli bir gövdeye sahip Azimut Verve 47; dört adet 450hp gücünde Mercury makineyle donatılmış ve bu makinelerle seyirde 37 knot, tam yoldaysa 50 knot sürate ulaşıyor.

Azimut bu modelle gözünü özellikle Amerika pazarına dikmiş olacak ki, toplam gücü 1800hp olan kıçtan takma motorlar bunun açık bir göstergesi. 47’nin yarışmak üzere tasarlanmış bir tekne olmadığı dikkate alındığında, söz konusu azami sürati yakalamak için bu motorlara ihtiyacı var. Teknenin ağırlığı neredeyse 18 ton. Güverte katında zeminden çıkarılan havuzluk masası ve iskele taraftaki indirilen yüzme platformu gibi akıllı detaylar göz kamaştırıyor.

Havuzlukta L şeklinde bir oturma grubu ile hemen ilerisinde, altında bolca dolabı olan bir mini-mutfak yer alıyor. İskele bordanın indirilmesiyle havuzluk alanı genişliyor. İleride, sancak başüstü rahat bir oturma grubuna ayrılmış, onun gerisinde ise arkaları yatırılabilen üç kişilik güneşlenme minderi bulunuyor.

Aşağıya indiğinizde güverte altına biri başta, diğeri vasatta olmak üzere iki çift kişilik kamarayla, L şeklinde oturma grubu ve yemek masası olan geniş bir salon, mutfak ve banyo konumlandırılmış.
İLETİŞİM: Azimut Türkiye (Karina Marine Group)

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam boy 14.5m (47ft 7in)
En 4.1m (13ft 5in)
MAakine Dört adet Mercury 450hp kıçtan takma
Maksimum sürati 50 knot
Fiyatı Firmayla iletişime geçiniz.

Dergimizi abone olarak ya da Turkcell Dergilik ve Magzter uygulamasını IOS ve Android tabanlı tablet ve telefonlarınızdan indirerek okuyabilirsiniz.