Forgot Password

ad

Azimut Yachts, Türkiye’de Karina Marine Group tarafından temsil edilmektedir.

Modeller hakkında detaylı bilgi ve satış teklifleri için Karina Marine Group ile iletişime geçebilirsiniz.

Azimut Yachts

Her geçen gün yükselen çıta

Karina Marine Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Soydaş ile Azimut Yacht Türkiye'yi konuştuk. Soydaş "Azimut Yachts Türkiye olarak hedeflerimiz arasında büyük boy teknelerdeki satış...

Azimut Grande Trideck

Azimut Grande Trideck

İtalyan tersanenin yeni amiral gemisi Azimut Grande Trideck, 125ft uzunluğu ve üç güvertenin yanı sıra flybridge’i ile tam anlamıyla bir süperyat.

Azimut Yacht Caresse Bodrum'da

Azimut Yachts ayrıcalıkları

Bodrum'daki Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa ile işbirliği yapan Azimut Yachts Türkiye, müşterilerine tesis içerisinde özel fırsatlar ve ayrıcalıklar sunulmasını sağlıyor.

Azimut Magellano 25 Metri - Seyir Testi

Azimut Magellano 25 Metri (Test)

İtalyan tersane Azimut’un iç ve dış mekânlarda cesur bir tasarım şöleni sunan yeni modeli Magellano 25 Metri, gözle görülenden çok daha fazlasına sahip.

Azimut 66 – İnceleme

Daha önce testini gerçekleştirdiğimiz tersanenin flybridge serisindeki modeli Azimut 66'nın detaylarını Azimut Türkiye Satış Temsilcisi, Yeşim Erkmen'den öğreniyoruz.

Azimut 53

Azimut 53

Alberto Mancini tarafından tasarlanan yeni Azimut 53, dik pruva tasarımı ve 725hp gücünde Volvo IPS makineleri sayesinde tam yolda 31 knot ve üzeri sürate ulaşıyor.

Azimut S6 - Seyir

Azimut S6 podyumda

Haftalar süren değerlendirmeler sonucunda Motor Boat Ödülleri sahiplerini buldu. Motor Boat & Yachting İngiltere’nin düzenlediği organizasyonda, jüri 40ft üzeri "spor gezi tekneleri" sınıfında...

Global Order Book lideri Azimut-Benetti

2021 Global Order Book’a göre 2020 yılında aldığı 100 projeyle liderliği geçen yıl da olduğu gibi yine Azimut-Benetti aldı. Azimut-Benetti toplamda 3 bin 521 metre uzunluğa eşdeğer üretim...

Sanal dünyada yeni deneyim: Azimut A-Room

Sanal dünyada yeni deneyim: A-Room

Azimut Yachts, 2020 ilkbaharında rekor sürede hazırladığı video, teknik dosya ve incelemelerle oluşturduğu Azimut A-Room ile tekne tanıtımlarını sanal dünyaya taşıyor.

Azimut Magellano 25 - Seyir

Azimut Magellano 25 Metri

Sessizlik ve zarafetin öncelikler listesinde üst sıralarda yer aldığı Magellano 25 Metri, iç ve dış tasarımıyla yenilikçi bir konsepte ve deniz mühendisliğine sahip.

Neel Trimarans-Türkiye AD