Azimut Yachts ayrıcalıkları

Azimut Yachts ayrıcalıkları

Azimut Yachts sahipleri bu yazı ayrıcalıklarla karşılıyor. Bodrum’daki Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa ile işbirliği yapan marka, müşterilerine tesis içerisinde özel fırsatlar ve ayrıcalıklar sunulmasını sağlıyor.

Bodrum ve Bitez koyu arasındaki Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan ilk resort oteli. Otel bu yaz Azimut Yachts Türkiye ile özel bir işbirliği yaptı. Bu işbirliği doğrultusunda Azimut Yachts Türkiye, Caresse Bodrum’daki tekne tutkunlarına ve tekne sahiplerine özel fırsat ve ayrıcalıklar sunacak.

Caresse Bodrum’da Azimut Yachts sahiplerine sunulacak ayrıcalıklar arasında ise özel servis, deck, lounge alanı ve tekne bağlamada verilen özel avantajların yanı sıra konaklama, yeme-içme ve SPA’da da özel sürprizler bulunuyor.

Bu iki güçlü markanın işbirliği, Caresse Bodrum bünyesinde yer alan Barbarossa Restaurant ve Buddha-Bar Beach Bodrum’da da sunulacak özel fırsatlarla zenginleşiyor.  Yunanistan’ın Paros adasının ikonik ve en leziz deniz ürünü restoranlarından Barbarossa Restaurant, tekne tutkunlarının en sevdiği adreslerden biri. Şimdi Caresse Bodrum’da  Azimut tekne sahip ve severlerini de bekliyor.

Azimut Magellano 66
Magellano 66, Caresse Bodrum’da tekne severlerle buluşacak.

Azimut Yachts’ın Türkiye temsilcisi Karina Marine Group, markanın yeni Magellano 66 modelini, bu yaz sezonunda Caresse Bodrum’da tekne severlere tanıtacak. Azimut’un flybridge serisindeki modeli Magellano 66 geniş ve kullanışlı yaşam alanları, geliştirilmiş güvertesi ve modern bir inşaya sahip gövde yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.