Balık tutkunlarına özel; Hobie Mirage Passport 12.0

Balık tutkunlarına özel; Hobie Mirage Passport 12.0

3.6 metre (12 foot) boyundaki balık tutma amaçlı kano Hobie Mirage Passport 12.0, ellerin serbest kalabildiği Hobie’nin imzası yenilikçi “MirageDrive with Glide Technology Kick-Up Fins” pedal sistemiyle daha hızlı ve daha kolay ilerleme imkânı sağlıyor. Kolay yönetilebilen Passport, nefes alabilen file koltuğu sayesinde seyir esnasında konfor sunuyor. EVA zemin dolgulu geniş baş tarafı, bacakları esnetmek veya yem atmak için sabit bir platform sağlıyor.

Ayrıca kanonun baş veya kıç kısımlarında ekipmanlarınız için bolca saklama alanı var. Hobie Mirage Passport 12.0’de balık bulucunun basit şekilde takılması için bir dönüştürücü boşluğu da yer alıyor. Ürün Sailaway Turkey güvencesiyle 2 bin 400 Euro fiyat etiketiyle sunuluyor.

Hobie Mirage Passport 12.0
Renk seçenekleriyle balık tutkunlarının vazgeçilmezi.

SAILAWAY TURKEY HAKKINDA

Sektörde deneyimli kadrosuyla 24 yıldır hizmet veren Sailaway; rüzgar sörfü, yelken, SUP-kürek sörfü, kano, wakeboard, şişme grubu ve su üstünde yapılan diğer tüm deniz sporları dahil olmak pek çok farklı alanda hizmet veriyor. Yaş, ilgi, çevre ve hava koşulları gibi konularda doğru yönlendirme yapabilen personelleri, su sporlarına özel dış giyimden amatör ve profesyonel su sporları ekipmanlarına, geniş bir ürün yelpazesinden kendinize ve amacınıza uygun ürünler bulmanıza yardımcı oluyor.

İLETİŞİM: sailaway.com.tr