Bavaria Nautitech 46

Bavaria Nautitech 46

Bavaria Nautitech 46 Fly

Bavaria, Open ve Flybridge seçenekleriyle sunduğu Nautitech 46’da serinin dik hatlara sahip modern stilini ve dikkate değer yelken performansını korumuş.

Tek gövdeli yelkenlilere göre hafif rüzgârda daha kolay hızlanabilen Nautitech 46‘nın Open versiyonunda 74m² anayelken, 38m² otomatik sarmalı cenova yelken kullanılırken Flybridge versiyonunda anayelken bumbasının yükseltilmesinden kaynaklanan daralan açı nedeniyle 69m² bir anayelken alanı ortaya çıkmış. Fakat bu durum sayesinde dümen mahallinin flybridge’e taşınmasıyla havuzluktaki yemek ve oturma düzen Open’daki gibi korunmuş.

Bavaria Nautitech 46 Open
Open ve Flybridge seçenekleriyle sunulan Nautitech 46’da serinin dik hatlara sahip stili korunmuş.

Her iki modelde de geniş havuzlukta karşılıklı oturma grubu ve yemek masası bulunuyor. Nautitech 46‘nın salonunda tam donanımlı mutfak iskeleye, oturma grubu sancağa yerleştirilmiş. 13.71 metre boyundaki teknede üç veya dört kamaralı bir yerleşim tercih edilebiliyor. Üç kamaralı yerleşim tercih edilirse iskeleye iki kamara yerine başta büyük banyolu geniş bir master kamara konumlandırılıyor. Bu yerleşim ailelerin sıklıkla tercih edebileceği bir yerleşim olarak dikkat çekiyor.

Bavaria Nautitech 46 SalonModel ferah ve modern iç yaşam alanlarına sahip. Saildrive özellikli çift 40hp Volvo Penta D2 makineyle donatılan Nautitech 46’larda 600 litre yakıt, 600 litre de temiz su kapasitesi bulunuyor.

NAUTITECH 46 – TEKNİK ÖZELLİKLER
Boy 13.79m (45ft)
En 7.54m (24ft 9in)
Fiyatı – Güncel fiyat bilgisi için firmayla iletişime geçiniz.
İletişim: bavariayat.com

Dergimize Abonelik Merkezi web sitesinden hızlı ve kolayca abone olabilirsiniz.