Bosphorus Cup nefes kesti

Bosphorus Cup nefes kesti

IMG_0785-01

11-14 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenen ve ülkemizin en önemli organizasyonlarından biri olan Turkcell Bosphorus nefesleri kesti.

Bu yıl 16.’sı düzenlenen Turkcell Platinum Bosphorus Cup büyük ilgi görürken kupayı kazanan ekip Bülent Atabay yönetimindeki Orient Express VI oldu.

Basın sponsoru olduğumuz Turkcell Platinum Bosphorus yerli ve yabancı birçok denizci ve ünlü konuğu ağırlarken Kalamış Marina’da düzenlenen ödül töreni büyük beğeni topladı.

Orient Express VI ekibi düzenlenen kupa töreninde Turkcell Platinum Bosphorus Cup Döner Trofe Kupası’nı evlerini götürürken Bülent Atabay üçüncü kez bu kupayı kazanmanın mutluluğunu yaşadı.

Yelkenciler sıraya girecek

Organizasyonla ilgili açıklamalarda bulunan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu yurt dışından yapılan katılıma dikkat çekerek, “İstanbul’un yelken yarışları açısından en büyük özelliği dünyanın tek yelken stadyumu olması. İzlemek isteyenler kıyıya geliyor ve bu muhteşem görüntüyü seyredebiliyor. Turkcell Platinum Bosphorus Cup önümüzdeki dönemde tüm dünyadan yelkencilerin sıraya girerek katılabildiği bir yarış olacak” sözleriyle düşüncelerini belirtti.

5148945